Богдан Браілов

Я знайшов своє справжне хоббі, за яке мені ще й гроші платять

Я працюю адміністратором інформаційних систем та обслуговую три автомобільні компанії Вік-Експо, Славекс-Авто,  Луцьк-Експо, 7 автомобільних салонів та 4 станції техобслуговування.

Чому Ви обрали саме цю професію?

Ще зі школи захоплювався компютерами. Коли придбав свій перший комп’ютер, то  не рідко доводилось когось із знайомих тягнути до себе, що б допоміг з проблемами, які виникали. З часом це набридло, вирішив сам навчитись.  Зіткнувшись з елементарними речами, побачив що, нічого складного немає. Мені сподобалось. Вирішив розширити свої знання (розумів, що я знаю лише дрібниці) і поступив в ШАГ. Потім виявилось, що чим далі, тим цікавіше.  Вивчати, запам’ятовувати та аналізувати, це саме те, що я люблю більше всього. Окрім того, розумів, що за 5-10 років на цю спеціальність буде дуже великий попит. Вибір був зроблений. Так я став спеціалістом з мережевих технологій і аж в 26 років знайшов своє справжне хоббі , за яке мені ще й гроші платять.

Ваші досягнення

Своїм головним професійним досягненням вважаю те, що я знаю, що  потрібно робити і що не потрібно робити 🙂

А взагалі, мені дуже повезло з роботою — я створював  інформаційну систему практично з нуля. Це був захоплюючий досвід. Я сам її розробив, впровадив всі складові частини від телефонної системи до інформаційної — домен, служби каталогів, сервіси спільної роботи, керування проектами, взаємодії з клієнтами, поштові сервіси. Окремо — робота сервісу та дилерські доступи до ресурсів імпортерів. Попереду ще багато планів вдосконалення інформаційної системи.

На сьогодні у мене в планах по вдосконаленню — вивчити  декілька іноземних мов. Це відкриває нові горизонти для роботи — цілий світ.

Навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ

В Комп’ютерній Академії ШАГ навчився вчитись. Швидко та поглиблено.  На даний момент на підприємстві, на  якому працюю, мабуть не знайдеться жодної посади та професії, яку б я не опанував за 3 місяці.)

Також стала зрозумілою специфіка майбутньої роботи – постійне навчання. Я ніколи не вважав хоч якісь знання, отримані в Академії зайвими, ніяке знання зайвим не буває. Зараз, мабуть більше, ніж третина робочого часу, у мене йде на навчання чомусь новому та на  повторення всього, що я знаю. І тут питання навіть не в конкурентноздатності. В галузі ІТ інакше не просто  не можливо.

Навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ в значній мірі змінило моє життя, адже я навчився діяльності,  яка мені не тільки приносить гроші, а й задоволення. Моя робота — це моє хобі.

Поради майбутнім студентам

Навчитись вчитись. Враховуючи динаміку розвитку ІТ-галузі, появу нових технологій мало не щодня, потрібно навчитись вчитись: «Куреніє мануала та чтєніє гуглопедіі» 🙂