Денис Байдаков

Працюю в компанiї Nestle

На даний час я маю вищу (НУ «Львівська політехніка») і спеціалізовану (Комп’ютерна Академія ШАГ) освіту, промисловий сертифікат ССNA (CISCO) і роботу у компанії Nestle – адміністратор мереж (ІТ-інфраструктура). Колектив чудовий і відповідальний.

До пошуку роботи я підійшов відповідально: для початку склав план того, що мені необхідно вміти, щоб отримати саме ту роботу про яку мріяв, і не розмінювався на ту, яка не цікава. Вважаю, що розуміння, що саме мені потрібно і привело мене в цю компанію.

Чому Ви обрали саме цю професію?

OLYMPUS DIGITAL CAMERAМені завжди подобалось, щось будувати, поєднувати і в результаті – бачити як воно починає працювати. В Академії найбільше зацікавила спеціалізація «Мережеві технології та системне адміністрування».

Ваші досягнення

Основним моїм досягненням вважаю розуміння важливості знань.

Я поставив собі за мету отримати промисловий сертифікат ССNA і роботу за спеціальністю у компанії Nestle — і я це отримав.

Спробуйте ось що — задайтесь питанням: «Що мені дасть те, що я сиджу і вчуся, а не займаюсь чимось іншим?» Далекоглядність — на мою думку є незамінним помічником у поставленні мети і досягнення її.

Навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ

Не варто боятись задавати запитання! Дуже вдячний моєму викладачеві, інструктору CISCO – Андрію Абзятову за допомогу і підтримку у процесі проходження сертифікації, особливо за його терпіння до запитань 🙂

Поради майбутнім студентам

Досягнувши певної мети не варто зупинятись.  Роботи багато, але вся вона цікава! Налаштувати стековий свіч новими іосами, поєднати факторні бездротові точки – може звучати не дуже складним завданням. Але теорія це не практика. Задачі адміністратора мереж виробничої компанії різноманітні, їх складність зростає. Завжди є фактори, котрі впливають на роботу мережі. Наприклад: розуміння важливості працездатності мережі, тобто «time-management» та вчасний «troubleshooting».