Віктор Чабан

Я був впевнений в тому, що хочу бути адміном

Працюю на посаді керівника сервіс-центру в компанії «Комплекс». Коло моїх обов’язків досить широке – зачіпає і технічну і управлінську функції.

Чому вибрали саме цю професію?

Чабан Віктор Богданович (Львів)

Оскільки не маю схильності до малювання та програмування, але подобається розбиратися у різних ІТ-новинках та технологіях, тому й вирішив спробувати себе саме у адмініструванні.
Вже на базовому семестрі я був впевнений в тому, що хочу бути адміном. Хоча виявилось, що знати треба набагато більше ніж я думав до вступу в ШАГ. Наприклад, до навчання в Академії, а саме до практичних заняття з обладнанням Cisco, я навіть не уявляв, що таке «інтелектуальні мережі».
Майже в кожній фірмі потрібен технічний спеціаліст або консультант. Тому я вважаю, що цей ринок праці досі великий і перспективний та добре оплачуваний.

Ваші досягнення

Завдяки знанням, які я отримав в Академії ШАГ, я зміг вирости від звичайного технічного працівника до керівника сервіс-центру компанії.

Навчання в Компьютерной Академии ШАГ

На мій погляд навчання в КА ШАГ вирізняє принцип викладання та донесення інформації до студентів, можливість безпосередньо спілкуватись з викладачем. На практичних заняттях виконуєш реальні завдання, тобто розв’язуєш ситуації, які трапляються в роботі адміна. Крім цього, ще під час навчання в Академії пройшов сертифікацію та отримав сертифікати Cisco, Microsoft, брав участь у олімпіаді Cisco та Imagine Cup.

Поради майбутнім студентам

Щодо порад — це «вчитися, вчитися й ще раз вчитися». У цьому переконуєшся щодня. Знання й вміння завжди з тобою. Їх ніхто не забере. Більш реальних, сучасних и системних знань з професії ви не отримаєте у жодному закладі. У подальшому хочу спробувати себе ще і в програмуванні, адже напрям адміністрування розвивається швидкими темпами і знання з програмування також знадобляться.