Володимир Корецький

В Комп’ютерній Академії ШАГ індивідуальний підхід до студента, тим він і відрізняється від інших ВНЗ

Я працюю менеджером у ТОВ «Техніка для бізнесу». Думаю львів’янам відома ця компанія, оскільки на ринку вони вже давно і ті, хто стикався з ІТ, мали б їх знати. Це не перша моя робота і скоріш за все не остання. Адже людина завжди в пошуку і вибирає там, де краще.

Напрямками діяльності ТОВ «Техніка для бізнесу» є: гуртова торгівля комп’ютерною та цифровою технікою, комплексні інтегровані ІТ-послуги для бізнесу, сертифіковане виробництво комп’ютерів.

Чому ви обрали саме цю професію?

Володимир Корецький (Львів)

Я вибрав професію системного адміністратора тому, що мені подобаються нові технології. Я не володів новими технологіями й не мав відповідної бази знань у цій галузі, тому і вибрав цей напрямок. Хтось любить працювати з розробкою програмного забезпечення, хтось прагне стати дизайнером, а мені подобається працювати із залізом. Під час навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ у мене з’явилися поглибленні знання в сфері адміністрування та була можливість ознайомитися з дорогим ІТ- обладнанням,що допомагає мені зараз на теперішній роботі. На мою думку, на сьогоднішній день без системного адміністрування не було б доцільне існування інших ІТ професій. Переконаний, що не даремно пішов на навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ і тепер самостійно вирішую поставленні завдання на роботі.

Ваши достижения

Я переконаний, що переважна більшість моїх досягнень ще попереду, але і зараз я маю про що сказати і чим гордитися — в першу чергу це кар’єрний ріст та повага робочого колективу. Нам вдалося укласти договір з виробником нетбуків G-style з отриманням статусу авторизованих партнерів та ліцензії на обслуговування.

Навчання у Комп’ютерній Академії ШАГ

Мене завжди тішило, що в Комп’ютерній Академії ШАГ індивідуальний підхід до студента, тим він і відрізняється від інших ВНЗ. Хороший колектив викладачів – усі молоді і висококваліфіковані. Їхні знання свіжі, не застарілі, а при теперішньому розвитку ІТ технологій це – ключовий фактор. Навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ досить багато змінило в моєму житті. Пройшла переоцінка цінностей, зміна пріоритетів, я почав по іншому відноситись до людей. Навчання повністю відповідало моїм очікуванням, як наслідок, я отримав сертифікат Сiscо. В Комп’ютерній Академії ШАГ цікаве життя і поза навчальним процесом. Відпочинок на природі з одногрупниками, які вже стали новими друзями, різноманітні конкурси та участь в них та багато іншого, все і не згадаєш. Особисто я приймав участь в конкурсі Декодед.

Поради майбутнім студентам

В першу чергу сумлінно вчитися! Особливо варто не прогулювати пари, потім «хвости» збираються і важко наздоганяти. А для тих, хто тільки поступає чи збирається поступати в Комп’ютерній Академії ШАГ, раджу добре подумати на яку спеціальність поступати та чітко визначити, що Вам ближче. Тоді вибір буде правильним.