Юрій Адамович

Я обрав ту спеціальність до якої мав хист

Адамович Юрій (Львів)

Мені 26 років. Впродовж 8 років працюю системним адміністратором на одній з великих фірм Львова — ТзОВ «Берта», філії якої розташовані по всій Західній Україні. Займаюсь забезпеченням роботи мережі, яка об’єднує всі філії регіону, налаштуванням серверів та додаткових сервісів, а також модернізацією серверів та мережі. Люблю активний відпочинок та спорт.

Чому ви обрали саме цю професію?

Поштовхом у виборі подальшої професії було легке освоєння точних дисциплін у школі та зацікавлення електронікою. Перше моє знайомство з технікою відбулось ще з ранніх років, 10-12 років, коли допомагав батькові при ремонті телевізорів. Після школи поступив і закінчив Технічний Коледж від НУ “Львівська політехніка” на спеціальності “Ремонт та обслуговування побутової апаратури” та через деякий час мене прийняли на практику в одну фірму де я працював інженером з виготовлення електронних деталей на друкованих платах. Проте на практиці студенту багато не платять, тому я підробляв переставляючи користувачам операційні системи, ставив антивіруси. Розуміючи необхідність розвитку та враховуючи свої незначні навики, я зробив вибір – адміністрування. Напрям адміністрування здається мені перспективним, тому що наданому етапі розвитку нашого суспільства значний вплив має автоматизація виробничого процесу, тому справжні професіонали в галузі ІТ завжди будуть потрібні.
Фірма на якій я працюю, постійно розширяє свої межі і можливості, на що потрібні різні ресурси. Виникає безліч потреб в удосконаленні та розвитку технічного супроводу, впровадження та супровід програм які забезпечую оптимальність та ефективність роботи.

Ваші досягнення

Одним з найбільших моїх досягнень, це те, що я обрав ту спеціальність, до якої мав хист. Закінчив навчання власними силами та розумом. Працюю на великій фірмі за улюбленою спеціальністю, яку обрав — системний адміністратор. Відвідую цікаві курси та семінари, де я можу розвиватись і спілкуватись з розумними людьми та дізнаватись багато нового.

Навчання у Компьютерній Академії ШАГ

Після закінчення технічного коледжу в мене були сумніви чи поступати в НУ «Львівська Політехніка», в якому потрібно або навчатись очно — кожного дня відвідувати пари з безліччю не потрібних для моєї спеціальності дисциплін, і де, відповідно, я не зможу вдосконалювати практичні навики. Або навчатись заочно, з можливістю практикуватись, звісно, якщо знайду щось по спеціальності. Хоча малоймовірно це зробити без теоретичних знань та диплому. Адже роботодавці хочуть дипломованих спеціалістів.
Дізнавшись, що мій хороший знайомий навчався в КА ШАГ, я почав більше цікавитись — зібрав потрібну інформацію і зважив всі пріоритети. А пріоритетами було: відсутність не важливих для моєї спеціальності дисциплін та заощадження корисного часу. Здобуття протягом навчання міжнародних сертифікатів. Зручний час відвідування Академії, що відповідно давало можливість вдосконалювати практичні навики і змогу працювати за спеціальністю. І вибір було зроблено.

Поради майбутнім студентам

Майбутнім студентам я рекомендую поступати за покликанням, оскільки кожна людина вміє щось робити, що виходить найкраще — це талант і наполеглива праця. Мати внутрішній стержень, який укріплятиметься знаннями, набуватиме форми з допомогою терпіння, заточуватиметься досвідом та зацікавленням у тому що робиш. Тільки в єдності всіх цих елементів можна досягти успіху. І ніколи не стояти на місці а розвиватись і вдосконалюватись!