Андрій Дзюрій

До Академії прийшов, оскільки чув схвальні відгуки знайомих

Я — веб-дизайнер. Після закінчення Компьютерної Академії ШАГ заснував свою власну веб-студію «WebEra», є її директором. Основні види послуг: SEO, інтернет-реклама, веб-дизайн та інше.

Також улюблене заняття – фото. Але це також і друга професія – надаю різноманітні фото-послуги від студійного портрету та рекламного фото до весільної фотозйомки та інших подій.

Хобі – футбол. Вважаю, що для сучасної людини спорт є просто необхідний. Це допомагає бути завжди енергійним та в тонусі. Футбол для мене – найкращий спосіб відпочинку.

Чому ви вибрали цю професію?

dzuriyЗавжди хотілося створювати щось нове, створювати щось таке, що буде корисне для людей. А веб-дизайн дає такі можливості. Вважаю, що власне за інтернет-технологіями майбутнє. Саме тому в них варто вкладати час і зусилля. Веб дозволяє не тільки отримувати, але й керувати інформацією, оперативно доносити її до людей.

Досягнення

Моя студія працює з чотирма країнами: Чехія, Англія, Україна, Росія. Ми розробляли сайти для різних торгових марок, зокрема «Womanly», «Місто меблів», «Аdoma», «Dianeyla», обійшовши в конкуренції інші великі веб-студії завдяки креативному і нестандартному підходу до створення інтернет-проектів і їх розкрути в мережі Інтернет, що надзвичайно важливо для сучасного веб-дизайну.

Цікаві випадки

Я навчався на напівстаціонарі і багато матеріалу доводилося опрацьовувати самостійно. Під час навчання це здавалося мінусом. Але потім, коли почав власну трудову діяльність, вміння працювати самостійно виявилось дуже корисним.

Адже неможливо вивчити відразу все. Як кажуть «вік живи – вік учись». Крім цього технології постійно міняються, вдосконалюються.  Навики швидко освоювати ці новинки, аналізувати і застосовувати їх до моїх проектів дозволяють зробити бізнес динамічним та максимально ефективним.

Навчання в Компьютерній Академії ШАГ

До Компьютерної Академії ШАГ прийшов, оскільки чув схвальні відгуки знайомих. Навчання в ШАГ дало базу, від якої можна було відштовхуватися для подальшого професійного розвитку.

Основною особливістю навчання в ШАГ є зручний графік занять, який дозволив мені вчитися паралельно в Академії друкарства серед тижня і в Комп’ютерній академії по суботах.

Друге – це те, що в ШАГ викладають всі предмети, які дійсно потрібні для професії і знадобляться в подальшій роботі. Це велика перевага над іншими навчальними закладами, оскільки надається можливість самостійно формувати і корегувати навчальну програму в залежності від потреб ринку.

Завдяки поетапному вивченню різних напрямків комп’ютерної графіки, я вже під час навчання виконував замовлення на фрілансі. Це дало мені досвід роботи над реальними проектами та навики спілкування з замовниками (а вони бувають дуже різні, і іноді дуже  прискіпливі та вимогливі). Це суттєво допомогло мені, коли я розпочав свій власний бізнес.

До плюсів слід також віднести те, що в один час вивчався тільки один предмет. Це давало можливість повністю зосередитись на одній темі і максимально глибоко її опрацьовувати.

Поради майбутнім студентам

Світ щодня міняється, і тому доводиться неперервно вчитися. Щоб стати професіоналом, необхідно кожний день працювати над собою, над своїми професійними якостями. Тільки за допомогою практичної діяльністі можна здобути досвід, який в подальшому і буде ключем до правильно  застосовувати теорію на практиці.

Роботи Андрія Дзюрія

d10 d01 d02 d03 d04 d05 d06 d07 d08 d09