Андрій Клебан

Уже два роки я займаюся роботою, яка мені подобається!

Я закінчив Комп’ютерну Академію ШАГ в 2011 році. Вже 2 роки займаюсь розробкою дизайну веб-сайтів та іллюстраціями. Переважно працюю фрілансером, оскільки в студіях Рівного мала заробітна плата.

Співпрацюю з багатьма студіями дизайну України, Росії та  всього СНГ, рідше — зі студіями USA та Європи.  Також працюю на біржі фрілансу http://www.weblancer.net

Чому Ви обрали саме цю професію?

Ще в школі мені дуже подобалось малювати щось яскраве та креативне. Пізніше я дізнався про Комп’ютерну Академію ШАГ і вирішив спробувати отримати хоча б якісь навики в графіці. Виявилось, що навчання в Академії було цікавішим, ніж я собі уявляв. Під час навчання я отримав всі необхідні мені основи для початку роботи в цій сфері, а потім додатково почав самостійно вивчати літературу та програми потрібні для роботи.

Ваші досягнення

Ось уже два роки я займаюся роботою, яка мені подобається – чим не досягнення!  У наші часи не часто трапляється, що робота приносить неймовірне задоволення та гарний прибуток. Я роблю світ трошки кращим, яскравішим, якщо не весь світ, то хоча б якусь його частинку 🙂

Навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ

Навчання відрізняється тим, що в Академії нема нічого зайвого, тільки предмети та матеріали, необхідні для Вашої майбутньої професії. Тобто, абсолютно реально в короткий термін отримати всю необхідну базу для роботи в обраній сфері.

Поради майбутнім студентам

Студентам рекомендую ходити на всі пари, і не пропускати жодної (кажу з власного досвіду 🙂 ). Потім, після навчання, дуже важко самому це все заново вивчати, якщо Ви звичайно плануєте цим займатися.

І найголовніше, на мою думку, постійно саморозвиватися, вивчати не лише те, що задають, а й самому купувати різну літературу або читати в інтернеті. Адже ні для кого не секрет, що творча людина збирає ідеї звідусіль.

Тим, хто думає поступати в Академію чи ні – однозначно — поступайте. Доля весь час дає нам шанси змінити своє життя на краще, і ШАГ – це один із них.

Роботи Андрія Клебана