Андрій Рисан

Після закінчення навчання відчув, наскільки захоплюючим є світ дизайну

Я випускник 5-го потоку Львівської філії Комп’ютерної Академії ШАГ. Після закінчення Академії я кілька років працював веб-дизайнером в Українському Католицькому Університеті, займався підтримкою та розробкою нових сайтів університету. На даний момент обрав для себе фріланс, який дає мені можливість працювати над різними проектами одночасно, розвиватись у різних напрямках дизайну, отримувати пристойний прибуток та мати достатньо вільного часу.

Чому ви обрали саме цю професію?

До Академії я не працював із комп’ютерами, але обрав дизайн тому, що відчував у собі задатки до малювання. Також через те, що дизайн у мене краще виходив та був цікавішим, ніж дисципліни з інших напрямків. Під час навчання я дізнався, наскільки дизайн є популярною професією та має багато піднапрямків. А після закінчення навчання вже відчув, як стрімко розвиваються технології в даній галузі і наскільки захоплюючим є світ дизайну.

Дизайн подобається мені тим, що в ньому присутній пошук, постійне відкриття чогось нового; тим, що в ньому присутня краса, яку приємно споглядати.

Ваші досягнення

Досягненнями я вважаю декілька своїх проектів, котрі були втіленням самостійно вивчених мною технологій після закінчення Академії. Також помічаю значний прогрес у технологіях, якими я цікавився ще підчас навчання.  Для прикладу, я вивчав Autodesk 3ds Max і за деякий час отримав сертифікат інструктора від Autodesk.

Приклади моїх робіт: http://pics.livejournal.com/andriyrysan/?sort=top

Розробка технологічної частини сайтів: http://www.ecumenicalstudies.org.ua/ , http://www.plastyca.com.ua/

Навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ

Підчас навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ мені сподобалось те, що я отримав широку картину того, де можна застосовувати нові технології в дизайні, та ознайомився з багатьма з них.  Знання, котрі я отримав у цьому навчальному закладі, дали поштовх для освоєння та вивчення нових технологій.  Також я зустрів тут нових друзів.

Поради майбутнім слухачам

Навчання в Академії буде особливо корисним для людей, які хочуть навчитися працювати за комп’ютером та з комп’ютерними програмами, навіть якщо вони не мають на час вступу особливого  досвіду роботи з ними. Також людям, які хочуть покращити свої знання в тих технологіях, котрі є як у 2,5-річній програмі, так і у переліку індивідуальних курсів. Крім того, у складі навчального закладу є Мала академія, що дає чудову можливість підростаючому поколінню розпочати близьке знайомство із комп’ютерними науками.