Анна Строцяк

Головне бажання і мотивація

Я фрілансер, паралельно завершую навчання в ЛНУ ім. Івана Франка, англійська філологія.

Чому вибрали саме цю професію?

Строцяк Анна (Львів)

Поштовхом було бажання спробувати щось нове. Дизайн — це можливість реалізувати весь потенціал та проявити свою креативність у найрізноманітніший спосіб. Основною причиною вибору напрямку було те, що в дизайні всі програми і все візуально відображається одразу, тобто вже після перших пар можна було побачити свій результат.

Ваші досягнення:

Ще під час навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ пройшла відбір в Студію дизайну Hitlex entertainment – працювала 3D-аніматором.
Також приймала участь в різноманітних проектах – пройшла шлях від створення подарункових сертифікатів, ретуші фото до візуалізації.

Навчання в Компьютерній Академії ШАГ

Про Комп’ютерну Академію ШАГ я дізналася від свого друга, котрий почав навчатись в Академії . Перевагами стали короткий термін навчання та практичне наповнення пар. Навчання в Академії мої сподівання виправдало. Як і будь-яке інше навчання, навчання в Академії вимагає самостійної роботи. Проте, якщо присутнє бажання і мотивація навчитись, викладачі віддадуть усі знання та інформацію і навіть більше.

Кумедні випадки на роботі.

Найбільш розповсюдженим джерелом комедійних ситуацій звісно ж є спілкування із замовником. Віра замовника в те, що дизайнер – казковий персонаж, котрий може виконати проект за один день, додатково до готового проекту встановити всі потрібні програми, ще й навчить ними користуватись.

Поради майбутнім студентам

Любити майбутню роботу , адже не завжди все виходить з першого разу. Проте, коли займаєшся улюбленою справою, тоді з’являється і терпіння, і бажання, і натхнення до розвитку.
Силки на проекти
http://game.tourdeazerbaidjan.com/
https://www.youtube.com/watch?v=qy8V2UNlj2M

Приклади роботи