Анна Ямбуренко

Навчання в Академії однозначно більш привабливе, ніж навчання у звичайних державних вузах

Займаюсь відезйомкою в команді власної студії Stay in Focus (http://stayinfocus.com.ua)
Зокрема є оператором та монтажером.

До вступу в Академію я навчалась в інституті на факультеті документознавства. Під час навчання часто ловила себе на думці, що потребую більш творчої діяльності. Я завжди захоплювалась графікою та дизайном. Ось і вирішила додати до свого захоплення грунтовні професійні знання. А в Рівному Компьютерна Академія ШАГ — це чи не єдиний вибір серед навчальних закладів у цьому напрямку.

Навчання в Академії

Анна ЯмбуренкоНавчання в Академії однозначно більш привабливе, ніж навчання у звичайних державних вузах. Насамперед кількістю людей в групах, індивідуальним підходом до кожного студента, та великою кількістю практичних занять. Реально пари не хочеться прогулювати, бо є розуміння, що можеш пропустити щось цікаве.
Крім того, я з задоволенням приймала участь у різноманітних конкурсах, в т.ч. і в Золотому Байті. Конкурс — це завжди можливість вийти за межі буденних ідей, можливість кинути виклик сильним конкурентам, стати сильнішим професійно і головне, отримати нових друзів, які мають такі ж захоплення, як і ти. Так що раджу всім — приймайте участь в конкурсах — це робить нас сильнішими і більш впевненими в своїх силах.

Як ви знайшли першу роботу за спеціальністю?

Свою першу роботу отримала через інтернет — виклала резюме на work.ua. Зі мною зв’язались, попросили вислати портфоліо і дали тестове завдання. Портфоліо — це головне. Без нього ти як дизайнер, в принципі, нікому не потрібен. Дипломи і сертифікати не допоможуть, якщо ти не можеш підтвердити це практично.

Ваші досягнення: які свої професійні досягнення ви вважаєте головними?

Головним досягненням є бажання розвиватись.
Так як я займаюсь зокрема відеозйомкою, є кілька десятків відзнятих відео робіт на різну тематику. І вони далеко не досконалі, тому є куди рости. Досягненням є навіть саме розуміння того, що досконалості немає меж.
В планах з колегами маємо зйомку повноцінної короткометражки і участь її у різних конкурсах. Ідея є, тепер залишились дрібниці, написати сценарій, і втілити його в життя.

Які роботи є «прикрасою» вашого портфоліо?

Дуже люблю наш музичний відео кліп для ambient проекта Endless Melancholy.
Переглянути можна за посиланням http://stayinfocus.com.ua/index.php/blog/entry/endless-melancholy