Гура Владислав

Головний дизайнер, шопінг-клуб Leboutique.com
Найголовнішим у навчанні в Академії є бажання наполегливо працювати заради майбутнього успіху

Я закінчив київську філію Комп’ютерної Академії ШАГ за спеціальністю «Комп’ютерна графіка та дизайн». Зараз працюю в сфері фото- та fashion-індустрії, обіймаю посаду головного дизайнера шопінг-клубу Leboutique.com. Окрім основної роботи, активно приймаю участь у різноманітніх та цікавих проектах. Завжди намагаюся саморозвиватися і не «стояти» на місці.

Чому ви обрали саме цю професію?

Гура Владислав АртуровичЩе з дитинства мене «тягнуло» до будь-якого прояву творчості. Таким чином, багато фактів з мого життя було тісно пов’язано саме із творчістю. Тому, коли прийшов час обирати майбутню професію, я без вагань обрав саме творчу спеціальність — дизайн.
До того ж, сфера дизайну, як і IT загалом, досить поширена та популярна в наш час, тому із отриманням високооплачуваної роботи не виникає жодних проблем. А ще великий плюс роботи у сфері дизайну, на мій погляд, — це не тільки різноманітність у роботі, а й можливість для реалізації творчих ідей.

Ваші досягнення

На мою думку, у мене поки що немає якихось досягнень, які можна виділити. Я вважаю, що всі мої перемоги — рівноцінні.

Кумедні випадки

Важко описати щось одне. Можу лише сказати, що працюючи в творчому та креативному колективі, сумно та нудно ніколи не буває.

Навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ

Враження від навчання в Академії є лише позитивними. Перевагою в такому навчанні, порівняно із навчанням у ВНЗі, є вузька направленність на обрану галузь та надзвичайно велика кількість практичних занять. Кожен, хто усвідомлено приходить до навчання у Академію, має на меті чіткі задачі, тому і чітко знає, чого він прагне побачити після закінчення ШАГу. Для мене це було перевагою, оскільки я отримав те, за чим я сюди прийшов.
Також я дуже радий, що у Академії познайомився із цікавими людьми та знайшов нових талановитих друзів, з якими ми підтримуємо зв’язок навіть після закінчення ШАГу.
Я дотримуюся думки, що всі знання, які ми отримуємо протягом навчання, рано чи пізно знадобляться в нашому житті. І в цьому я не раз переконувався, коли ті знання, що я отримав в Академії, не раз ставали мені у нагоді.

Поради майбутнім студентам

Я хочу порадити майбутнім студентам обирати навчання в Академії ШАГ як альтернативу вищій освіті. Ви витратите менше часу на навчання і, при цьому, отримаєте достатній рівень практичних знань. Та найголовнішим все ж є ваше бажання наполегливо працювати заради майбутнього успіху. Будьте впевнені — успіх завжди приходить до наполегливих.