Ігор Марчук

Щастя — розуміти те, що кожна наступна робота краща, ніж попередня

Я дизайнер, займаюсь дизайном, ненавиджу дизайн і дизайнерів :).

Працюю в австрійській компанії HERZ (herz.ua), розробляю друковану та інтернет-рекламу в Україні, виконую одиночні замовлення для філій в країнах Балтії, східної Європи та центрального офісу в Австрії.

Чому ви обрали саме цю професію?

Я почав займатися дизайном з 13 років, досі зберігаю заліковку з перших комп’ютерних курсів, датовану 2004 роком. Через те, що вмів малювати від руки і не любив малювання і художників  — обрав дизайн. Плюс дизайну в його багатопрофільності та в тому, що його не існує. Мінус професії — у наявності клієнтів: якби замовників не було, дизайн би нарешті з’явився і у нас 🙂

Справжні дизайнери довго не живуть, за вислугою років вони плавно перетікають з первісного сомнамбульного стану до добрих рук санітарів, які єдині тебе зрозуміють і підтримають, і нарешті скажуть, що таки так, перший варіант був кращим із 63 інших :).

Ваші досягнення

Моїм досягненням є щастя розуміти те, що кожна наступна робота краща, ніж попередня,  щастя, що сьогодні соромно показати те, чим пишався вчора. Також досягненням, безумовно, стало розуміння того, що перевершити досконалість чистого білого аркушу паперу не в змозі жоден дизайн, тому — хто найменше його зіпсував, той і виграв, всі інші на крок ближче до санітарів :).

Всі проекти, в яких я беру участь, самі по собі цікаві екстремальними умовами, в яких їх доводиться виконувати. З останнього масштабного – міжнародна виставка «Аква-Терм Київ-2011».

Кумедні випадки

Неординарних випадків безліч. Наприклад, на виборах 2010 року, наприклад, на всю продукцію сталася лише одна єдина випадкова орфографічна помилка, проте — саме в «яблучко»: одного з відомих мажоритарників було обізвано «дУпутатом другого скликання», і лише коли наклад перевалив за 20 000, помилку випадково знайшли і врятували решту сотню тисяч примірників.

Або, коли на згадану вище виставку приїхав з Австрії генеральний директор однієї компанії, доктор Глінцерер, то побачивши наші нові візитки відмовився повертатися назад доти, поки я не зробив йому такі самі.

Навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ

У ШАГу було весело і там не було клієнтів :). Я скучаю за ним 🙂

Поради майбутнім студентам

Найліпша порада, за яку мені будуть вдячні 99 відсотків студентів — кидайте це діло відразу. Решта — один відсоток, такі ж само божевільні як і я, навчайтеся в Академії, може, з вас будуть люди :). І робота по 14 годин на день :).

Роботи Ігора Марчука