Ірина Литвин

Двох однакових дизайнів не буває

Займаюсь графічним дизайном та дизайном для поліграфії. Працюю в ПАТ «Львівський холодокомбінат» в одній з найбільших компаній харчової промисловості регіону, що випускає морозиво під торговою маркою «Лімо» на посаді дизайнера. І оформляю дизайн цієї смачної продукції.

Чому ви вибрали цю професію?

lytvynЗ дитинства хотіла навчитися малювати, але не дуже виходило. Закінчила лісотехнічний університет. Тому, коли випала нагода вступити до Академії на напрямок «Комп’ютерна графіка та дизайн», звичайно, відразу ж скористалася цією можливістю.

В професії дизайнера подобається можливість постійно працювати з чимось новим. Адже двох однакових дизайнів не буває. Кожний раз нове замовлення ставить нові задачі, які вимагають нових рішень.  Тому постійно доводиться працювати над собою, освоювати нові і нові знання. Але власне це і є цікавим в роботі дизайнера.

Мої досягнення:

Своїм досягненням вважаю те, що маю можливість виконувати реальні проекти, які  друкуються для людей. Особливою моєю гордістю є моя робота над оформленням дизайну, створенням ілюстрацій та версткою книжок. Хоча це були книжечки для дітей, але це дуже важливо, щоб діти могли отримувати хороший, якісний матеріал, щоб розвивати їх естетичний смак.

Ну і звичайно вважаю досягненням посаду дизайнера у такій великій компанії, як «Лімо».

Цікаві випадки

Цікавим було усе навчання в академії від початку до кінця. Кожний предмет, який ми вивчали, був цікавим та насиченим. Кожний викладач був по своєму цікавий. Але ще цікавішими від навчання були конкурси, які проводилися в академії. Особливо запам’ятався конкурс по фотографії, при підготовці до якого нам довелося навіть розфарбовувати свої обличчя. Але це того вартувало, оскільки наша група посіла перше місце у тому конкурсі!

Навчання в Компьютерній Академії Шаг

Про Академію ШАГ я взнала від подружки, яка вже там вчилася і розказувала, що дуже задоволена навчанням. Тому я не вагаючись подала документи до академії.  До навчання в академії про дизайн не знала майже нічого. Єдине, що було, це досвід у сфері торгівлі. Тому я добре знала, як повинна виглядати продукція для того, щоб її добре купували; що саме подобається людям, які є звичайними покупцями. Але ці знання були інтуїтивними. А тим більше як самій розробити такий дизайн з нуля я навіть не уявляла. В Комп’ютерній Академії ШАГ я отримала власне ті знання, які мені були потрібні. Неодноразово ставали у нагоді ті підказки та рекомендації, які давали нам викладачі, під час роботи вже над своїми проектами.

До навчання, я думала що поступлю у академію, навчуся дизайну і буду собі працювати. Але виявилося, що дизайн це настільки складна та серйозна справа, звичайно якщо відповідально до нього підходити, що мистецтву дизайну можна вчитися практично усе життя. І завжди ще буде щось, якась галузь де можна себе спробувати та досягнути відповідних результатів.

Дуже сподобалися заходи, які проводилися в академії. Це було дуже цікаво, та сприяло зміцненню дружніх стосунків у групах, які в свою чергу створювали атмосферу довіри та взаємодопомоги.

Поради майбутнім студентам

Майбутнім студентам можу порадити – працювати, працювати, працювати. Без праці не можливо нічого досягнути. Тільки серйозна праця може принести бажаний результат. А викладачі Академії ШАГ вам в цьому обов’язково допоможуть.

Роботи Ірини Литвин

01 02 Print Print Print Print Print Print Print Print 04 03