Ірина Вакалюк

Мені завжди подобалося займатися творчістю

Дизайнер, аніматор, відеомонтажер. Працюю на телерадіокомпанії «УТ-Захід» на посаді відеомонтажера. Виконую монтаж телевізійних сюжетів, роблю заставки для телепередач.

Улюблене хобі – малювання. Улюблена книга – Стівен Кінг «Острів Дума». Улюблений фільм «Містер Ніхто».

Чому ви вибрали цю професію?

vakaluk_mМені завжди подобалося малювати та займатися творчістю. В професії дизайнера мені дуже подобається можливість втілювати у життя творчі задуми, які до того могли бути тільки в уяві. Крім того результат праці дизайнера — це речі, якими користуватимуться люди і при цьому вони будуть тішити око. Адже дизайн – це зручність у користуванні і естетичний вигляд тих виробів, які розробляє дизайнер. Зараз я працюю монтажером на телебаченні. Це також надзвичайно цікаво. Мені дуже подобається бачити результат моєї праці на екрані.

Мої досягнення

Завдяки знанням, отриманим у Комп’ютерній Академії ШАГ, я виграла конкурс плакатів присвячений Всесвітньому дню боротьби за ліквідацію дитячої праці, що проходив у Києві. В комп’ютерній анімації також маю непогані результати. Мій мультиплікаційний короткометражний фільм «Як леопард плямистим став» взяв участь у Міжнародному фестивалі незалежного кіно «КіноЛев 2011» та пройшов до фінальної частини конкурсу.

http://www.youtube.com/watch?v=jfTG0cz5KJs

Зараз працюю на телебаченні «УТ-Захід» і виконую професійний монтаж, який приносить мені і прибуток, і задоволення. Виконую монтаж таких телепередач, як «Кадрики», «Веселий мікрофон» — передачі для дітей.

Цікаві випадки

Цікавого під час навчанні в Комп’ютерній Академії ШАГ було багато. Звичайно це цікаві теми та практичні роботи. Особливо запам’яталися поїздки на природу, які організовувала академія, де студенти та викладачі могли поспілкуватися на найрізноманітніші теми. Це, на мою думку, дуже покращує взаєморозуміння між викладачами та студентами.

Навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ

Про Комп’ютерну Академію ШАГ я дізналася від знайомих. Вони дуже позитивно відгукувалися про навчання в академії. До поступлення я цікавилася образотворчим мистецтвом. Пробувала малювати. Про дизайн як професію не знала практично нічого, тільки в загальних рисах. Під час навчання викладачі усе дуже гарно пояснювали і тому процес освоєння цих знань не був важким. Хоча виявилося, що професія дизайнера не така проста як здається на перший погляд.

Поради майбутнім студентам

Хочу побажати майбутнім студентам наполегливості, терпіння, уважності – усього що необхідно для того, щоб студенту перейняти знання від викладачів. Щоб досягнути результату, треба багато працювати. А академії хочу побажати наполегливих, терпеливих, уважних та працьовитих студентів.

Роботи Ірини Вакалюк