Максим Гарбар

Щоб усе вийшло, доведеться чимало попрацювати. Але результат того вартий

Мене звати Гарбар Максим. Я студент, фрілансер, займаюся розробкою сайтів. На даний момент навчаюся у WSTI – Вищій Школі Інформатичних Технологій на факультеті Інформатики у Варшаві. Закінчив Рівненську філію Комп’ютерної Академії ШАГ у 2013 року.

Чому ви обрали саме цю професію?

Максим ГарбарНа навчання в Академію мене привели батьки ще у 10 років. Оскільки мене приваблювала сфера ІТ, то по закінченні Малої Академії я перейшов на професійне навчання. Під час навчання у Малій Академії я був впевнений, що виросту і буду працювати програмістом. Та, спробувавши програмувати, зрозумів що це не моє. Тому обрав собі більш творчий напрям – вивчити «Комп’ютерну графіку та дизайн».

Я обожнюю свою професію, тому що вона дає мені можливість працювати із натхненням, добре заробляти та бути незалежним від батьків.

Ваші досягнення

У мене була мрія: після 11 класу поїхати навчатися до престижної польськой школи з інформатичних технологій. А оскільки навчання там платне, а грошей у моїх батьків не було, я мав заробити їх собі сам. Згодом, завдяки навчанню в Академії, я реалізував свою мрію і зараз навчаюсь у Варшаві. Але і тут продовжую працювати, адже тепер маю іншу мету й інші мрії, тож розслаблятися немає коли.

Моє портфоліо можна подивитись на сайті garbar-m.com

Навчання у Комп’ютерній Академії ШАГ

Навчатись в Академії мені дуже подобалось. Матеріал подавався доволі доступно, якщо щось не зрозумів, то викладачі одразу пояснювали ще раз доти, доки ти не зрозумієш. Вже через 7 місяців навчання я почав брати замовлення та працювати віддалено. Займався розробкою сайтів. Згодом у нас сформувалась ціла команда, декілька студентів та випускників Академії. У кожного свої обов’язки, а кінцевий результат – це сайти різної складності: від сайту-візитки до інтернет-магазинів.

Оскільки на той час я паралельно навчався ще в 11 класі, весь мій робочий день був просто хаотичним: зранку школа, потім ШАГ, далі йшла робота у поєднанні із уроками, і десь приблизно о третій годині ночі можна було трішки поспати до сьомої ранку.

Поради майбутнім студентам

Якщо вам подобаються професії, які пов’язані із комп’ютерними технологіями і ви мешкаєте в Україні, то вам однозначно треба вчитися в Академії ШАГ. Таких знань, можливостей для реалізації себе і своїх мрій ви ніде не знайдете. Але щоб все вийшло — доведеться докласти чимало зусиль. Готові працювати? Тоді вперед!

робота1 робота2 робота3