Мар’яна Погребельна

В іншій професії себе не бачила і не бачу

Дизайнер, 3D моделер в компанії Tsukor3d. Tsukor3d – це молода міжнародна команда, яка надає послуги візуалізації архітекторам, будівельникам, дизайнерам.

Займаюсь 3д моделюванням та створенням текстур (моделювання об’єктів фурнітури, декору, архітектури з високим рівнем деталізації згідно з наданими архітектурними специфікаціями). Окремо займаюсь дизайном.

Хобі — малювати, фотографувати, фільми. Найулюбленіші автори Джейн Остін, Джек Лондон, Пауло Коельо.

Чому ви вибрали цю професію?

pogrebelnaЗавжди любила малювати. Любила завжди займатись творчістю, тому в іншій професії себе не бачила і не бачу. Дизайн — це постійне фантазування, креатив. Завжди придумаєш щось нове та гарне, прикрашаєш світ, не сидиш на місці, постійно розвиваєшся. Приємно приносити естетичне задоволення людям, які це цінять та яким це потрібно.

Мої досягнення

Завдяки отриманим знанням в Академії ШАГ, я успішно і швидко знайшла роботу, яка мені подобається і в якій я постійно розвиваюсь. Я багато чому навчилась не лише в роботі, але й у спілкуванні з людьми. Використовую свої знання набуті і ШАГу і працюю і як 3д модельєр, і як дизайнер поліграфії

Навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ

Про Комп’ютерну Академію ШАГ я дізналась від свого брата, який вже там навчався на іншій спеціальності. Мені сподобалась ідея вступу в академію, тому що вся практика там проходить за комп»ютерами, а в нас час це те що потрібно — отримати знання не тільки теоретичні, але й практичні. Сподобалось, що там навчаються без зайвої інформації, а тільки те що потрібно в нашій професії. Навчання пройшло дуже швидко — 2,5 роки, тому що було цікаво там навчатись.  Колектив був дружній, було багато конкурсів в яких ми брали участь колективно, нам було весело, і ми завжди допомагали один одному у навчанні. Навіть зараз після закінчення Академії ШАГ, ми продовжуємо спілкуватись.

Поради майбутнім студентам

Майбутнім студентам хочу побажати багато терпіння і наполегливості. Навчання потребує багато уваги, щоб чогось досягнути у майбутньому. Потрібно дійсно знати чого ти хочеш від життя, чого ти хочеш досягнути в майбутньому щоб чогось навчитись, і тоді після закінчення академії вам вдасться стати тим ким ви хочете.

Роботи Мар’яни Погребельної

p10 p01 p03 p05 p06 p07 p08 p09