Наталія Вачевська

Я ціную свіжі ідеї, емоції, відчуття

Вачевська Наталя (Львів)

Я — графічний дизайнер (з флексодруку) компанії «Агросмак», а також дистанційний дизайнер-фрілансер. Працюю в галузі 2-D дизайну.
А також ще з 2 курсу роблю цікаві ділові презентації (для компаній) та творчі презентації (для проведення корпоративних заходів).

Чому вибрали саме цю професію?

Тому що це дуже творча та водночас аналітична професія. Ти можеш втілювати в реальність багато цікавих рекламних проектів, які завдяки художнім засобам забезпечують не тільки красиве сприйняття, але й успіх представленої ним продукції чи послуги. Це дуже зручний фах, адже маючи в руках комп’ютер ти можеш працювати з будь-якої точки світу. Подорожувати, відпочивати і …. працювати…коли є час, настрій і бажання…Це не робота, це моє хобі, втілене в роботі.
Я — творча людина. Тому суха робота в офісі мені не до душі. Я ціную свіжі ідеї, емоції, відчуття. Тому я вирішила спробувати себе в цій галузі – і не пошкодувала…

Ваші досягнення

Була дизайнером у кандидата в народні депутати Котеляк Л., а саме 2012 та 2014 року.
У 2012 році візуалізувала її передвиборну компанію (а саме поліграфію: буклети, листівки, газету, афіші). Тоді ж вона стала депутатом ВР і була ним до 2014 року. Через позачергові вибори вона була знята з посади та знову у 2014 році балатувалась. Дизайном поліграфії знову займалась я =)
А також Веремчук В. (була одним з його дизайнерів на передвиборній компанії). Робила буклети та листівки.
Кумедні випадки на роботі.
Пригадую одного разу, розробляючи візитки, ввела неправильно прізвище замовника. Замість Пинзин написала ПУнзин… Помилку, на жаль, помітила вже після того, як надрукувала таких аж 1 000 штук(((
Зрозумівши, що зробила ЛИХЕ (адже прізвище дійсно вийшло немилозвучне, м’яко кажучи…, я надрукувала за свій кошт ще одну партію — правильних). Урок засвоїла, але не засмучувалась.

Навчання в Компьютерній Академії ШАГ

Про ШАГ дізналась з Інтернету, коли шукала курси по графічному дизайну. Але прослухавши та оцінивши їх можливості, знайшла ШАГ. Адже тут 100% практичне навчання викладачів — практиків (а не теоретиків, як часто ми зустрічаємо у ВНЗ).
Чи приймали участь в конкурсах під час навчання? На жаль ні, адже працювала і за браком часу не встигала..Хоча про це дуже шкодую(

Поради студентам

Я б порадила слухати все, що викладають по максимуму. Вчасно робити домашні завдання та по мірі поступлення предметів по-тихеньку визначитись в якому 2-D чи 3-D дизайні Ви б хотіли працювати. Адже правильно поставлена ціль — це вже половина успіху.
А також якомога більше вірити в свої сили та пам’ятати, що систематична та наполеглива праця — це Ваш ключ до успіху).