Назарій Лемішка

Я створюю спецефекти!

Всім привіт! Мене звати Назарій. З часів закінчення Комп’ютерної Академії ШАГ я встиг випробувати себе чи не у всіх дисциплінах, які мені викладали, та обрав те, що мені найбільш припало до душі. Зараз працюю в кінокомпанії Burton Cinema (Львів). Моя робота здебільшого пов’язана з 3D-графікою та відеомонтажем музичних кліпів.

Чому ви вибрали саме цю професію?

Прийшов я до Комп’ютерної Академії ШАГ для того, аби стати програмістом. Та коли детальніше розібрався що до чого, зрозумів, що в душі я дизайнер комп’ютерної графіки. Сьогодні, коли телебачення, мережі кінотеатрів та інтернет стрімко набирають обертів, дизайнери та люди, які у спеціалізованих програмах можуть створити щось неможливе, стають надзвичайно потрібними. Люди люблять видовища, аби задовольнити їхні потреби у цьому й потрібні фахівці зі спеціальних ефектів. Крім того, моя робота мені подобається – вона давно вже стала моїм хобі!

Ваші досягнення

Я успішно працюю в галузі, яка в Україні тільки починає розвиватися. Я починав тут з посади 3d Artist, а зараз став розробником спеціальних ефектів. Результатами моєї праці насолоджується багато людей по всьому світові, зокрема в Європі та США. Я люблю свою роботу. А що ще потрібно?

Цікаві випадки

Зараз згадуючи навчання в Академії, я усміхаюсь, бо коли викладачі на початку занять розповідали мені та моїм одногрупникам, що саме ми зможемо робити після закінчення тієї чи іншої програми – ми не вірили. Ну як уявити собі, що згодом я зможу створювати видовища, які не поступаються нічим голлівудським спецефектам.

Навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ

Під час навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ мені надзвичайно сподобався гнучкий графік занять, який економив для мене безліч часу. Не пройду осторонь висококваліфікованих викладачів, які, найголовніше за все, були практиками з великим досвідом роботи за плечима, які завжди мали відповідь на будь-яке запитання з відповідного курсу навчання. Коли я перший раз прийшов до Академії, то не знав навіть як включити комп’ютер, але навчання пройшло для мене дуже успішно, без жодних підводних каменів та проблем. Закінчив Академію я вже впевненою у собі людиною, впевненою у своєму майбутньому…

Поради майбутнім слухачам

Тому, хто готується до вступу до Комп’ютерної Академії ШАГ, я бажаю прислухатися в першу чергу до себе та вибрати найбільш правильну професію. Яку спеціальність ви б не вибрали – вона має вам подобатися! Адже після правильного вибору, будучи студентом чи студенткою Комп’ютерної Академії ШАГ, ви опануєте ази й інших комп’ютерних наук, які вивчають студенти інших спеціальностей… Щасти вам!

Роботи Назарія Лемішка