Олександр Єрмаченков

Хотілося спробувати себе в творчості, але не знав з чого почати

Я дизайнер та фотограф. Працюю в фотостудії “Фотонова” — це одна з найбільших студій Львова. Займаюся портретним фото, оформленням весільних та випускних фотоальбомів.

Чому ви вибрали цю професію?

yermachenkovЗавжди хотілося спробувати себе в творчості, але не знав з чого почати. Коли випала нагода вступити до ШАГу, відразу ж нею скористався. Якщо чесно, то навіть не думав, що буду займатися  цим професійно.

Професію фотографа обрав тому, що дуже подобається працювати з фотографією. Кожна фотографія особлива і неповторна у своєму роді. Це мене і приваблює в цій професії.

Досягнення

Після навчання в Академії ШАГ, на першому ж місці праці став одним із ведучих спеціалістів великої фотостудії. Звичайно, постійно доводиться вчитися чомусь новому, оскільки кожне нове замовлення є індивідуальним і має свої особливості. Але основна заслуга ШАГу в тому, що я отримав базові знання, які дозволили розпочати професійну діяльність. Це як, база, від якої можна відштовхнутися і далі рухатися вперед уже самостійно.

Навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ

Дуже сподобався великий набір предметів, які викладаються в Комп’ютерній Академії ШАГ. Це дає можливість зробити свій вибір в певному напрямку. А викладачі ШАГу завжди допоможуть освоїти необхідні знання максимально добре. В результаті, випускник отримує хорошу базу для початку своєї професійної кар’єри.

Поради майбутнім студентам

«Вік живи — вік учись» — це те, що супроводжує усіх людей, які прагнуть чогось досягнути.

Для тих, хто зараз вчиться дам одну пораду:

Виконуючи уроки, не робіть звичайне копіювання вказаних кроків, а намагайтеся кожний урок розібрати чому зроблено так, а не інакше. Приділяйте більше уваги простим та дрібним речам, так як вони і є основою ваших майбутніх знань.

Наведу елементарний приклад: спробуйте намалювати яблуко з голови, а не перемалювати. Коли намалюєте, візьміть і поставте перед собою справжнє яблуко. Тоді спробуйте знайти всі відмінності між тим, що на малювали і тим, що є насправді. Ви побачите, що всі елементи, яких не вистачатиме, будуть на перший погляд неважливими і дрібними, але варто їх добавити чи забрати, як відразу зміниться уся форма та вигляд того ж яблука.

Роботи Олександра Єрмаченкова

y_01 y_02 y_03 y_04 y_05 y_06 y_07 y_08 y_09 y_10 y_11 y_12

y_13 y_14 y_15