Ольга Лучечко

Я зробила своє хоббі професією

Я працюю ведучим дизайнером у меблевій компанії «КІМ», а також займаюсь дизайном реклами підприємства. Хоча моя посада не обмежується лише дизайном меблів. Всі питання на фірмі приймаються безпосередньо з моєю участю, працювати цікаво, робочий день насичений, багато працюю з людьми.

Чому ви вибрали саме цю професію?

Швидше за все, професію дизайнера обрала не я, а навпаки . Ще у зовсім малому віці, коли я навчалась у молодших класах своєї школи, у мене почались проявлятись творчі здібності саме у оформленні будь-чого, розпочинаючи зі створення предметів для інтер’єру, до оформлення самого приміщення , і це помітили мої батьки. Пізніше, організовуючи новий ремонт у нас вдома, батьки прислухались до моїх порад, до кожних деталей розпочинаючи від кольору стін, завершуючи розташуванням меблів та організацією самого простору і його оформленням. З часом я все більше усвідомлювала,що саме це приносить мені задоволення, і зараз зробивши своє хобі професією, я впевненн можу сказати, що ні на хвилинку не жалкувала про свій вибір. Закінчивши Комп’ютерну Академію ШАГ за спеціальністю дизайнер-графік, я отримала хорошу базу знань, на основі, яких і надалі продовжую навчатись самостійно, щоб завжди бути у курсі усіх інновацій та набиратись досвіду.

Ваші досягнення

Після захисту диплома я влаштувалася дизайнером меблів та реклами у меблевій компанії «КІМ». Зараз вже працюю на посаді головного дизайнера. Ця робота потребує наполегливості , витривалості, а насамперед точності у своїх розрахунках розробляючи новий дизайн меблів, та створюючи креслення для виробництва. Робота доволі різнобічна та цікава, перспектива у кар’єрному рості та прекрасний колектив надихають на продуктивну працю.

Цікаві випадки

Група у якій я навчалась, завжди була готова до нових пригод. Веселих історій насправді дуже багато, ми завжди активно приймали участь у різних креативних та творчих конкурсах, які приносили нам призові місця, розважались, та раділи разом. І по закінченні навчання часто зустрічаємось разом та весело проводимо час =)

Навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ

Навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ мені сподобалось, у програмі самого навчання не було загальноосвітніх предметів, а лише ті, які відносяться до обраного напрямку професії. Я вважаю, що сама навчальна програма добре продумана, і дає можливість добре спланувати свій щоденний час. Усі викладачі дуже приємні, та ввічливі люди, завжди раді помогти у навчанні та прекрасно викладають, доступно та цікаво. Якщо говорити, про весь викладацький колектив та студентів загалом, можна з упевненістю сказати, що усі ці люди — велика дружня сім’я, і за такий короткий термін навчання у два з половиною роки вони допомогли мені не лише стати кваліфікованим працівником, але й стати моїми друзями, які навіть зараз по закінченню навчання готові допомогти.

Поради майбутнім слухачам

Я не буду оригінально говорити, щоб заохотити поступати вчитись у Комп’ютерній Академії ШАГ, скажу просто: я ніколи не жалітиму, що отримала освіту та свою теперішню професію саме у цій академії, база хороших знань, які я отримала при навчанні допомогла мені стати тим, ким я мріяла завжди та отримати хорошу посаду у серйозній компанії. IT- технології , це наше майбутнє, що «іти у ногу з часом» потрібно внести себе у розвиток цієї індустрії, якщо Ви рішуче впевненні, що готові це зробити, найкраща порада — це розпочати свій шлях з Комп’ютерною Академією ШАГ.

Роботи Ольги Лучечко