Петро Бішко

В мене попереду цікава і захоплююча робота!

Дизайнер, модельєр і візуалізатор інтер’єрів. Співпрацюю з будівельною компанією «ТВД», цікавлюся растровою і векторною графікою, дизайн сайтів, реклама.

Чому я вибрав саме цю професію?

Я вибрав цю професію тому що вона найбільш відображала мої інтереси і захоплення. Тому чому б мені не поєднати приємне з корисним – займатися справою, яка приносить мені задоволення, і одночасно будувати власну кар’єру.

Ще з шкільних років у мене появилась симпатія до малювання, креслення. Після закінчення її наступив час для обирання навчального закладу і тим самим майбутньої професії. Довго думати не прийшлося після того як я взнав про Комп’ютерну Академію ШАГ, її принципи навчання, факультет, який мені найбільше підходив. Тому без роздумів я поступив до Комп’ютерної Академії ШАГ.

В зв’язку з розвитком Інтернету і контактів між українськими та європейськими компаніями різниця стає все менш і менш помітною. Дуже часто наші дизайнери виконують проекти для закордонних замовників, а це і є ознакою рівня дизайнерів в Україні.

Мої досягнення

За час мого навчання в академії а також і після її завершення мною було створено чимало робіт по векторній графіці, а саме: дизайн сайтів, візиток, рекламні вивіски; стаж роботи в 3-д графіці: дизайн інтер’єрів, екстер’єрів, меблів, елементів інтер’єрів. На даний момент всі плани і задуми мої не втілені у моїх роботах та у реальності, тому в мене попереду дуже цікава і захоплююча робота, надіюся що Ви зможете в найближчому майбутньому побачити її і оцінити.

На найближчі десять років планую займатися дизайном інтер’єрів і вдосконалювати свої навики у даній галузі. Комп’ютерна графіка ніколи не стоїть на місці і тому завжди буде над чим працювати, що вивчати і ставити перед собою все нові і нові цілі.

Навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ

«Навчання європейського зразка» — ось що перше приходить мені на думку сказати, коли мені запитують знайомі чи друзі про моє навчання у академії. Найбільшим плюсом і відмінністю від інших навчальних закладів це 100% практичних занять, що у моїй професії дизайнера відіграє найбільшу роль, бо правильна реалізація свої думок і замислів а також точне донесення їх до людей вважається запорукою успіху!!! В багатьох випадках є недостатнім лише продумані ідеї у голові і правильно сказані на презентації, важливим є точне донесення цього всього до споживачів і в кінцевому випадку попит на даний товар.

Також важливо не забути сказати що  у Комп’ютерній Академії ШАГ, а саме у її Львівській філії, працює молода злагоджена і освічена команда викладачів, котра находить спільну мову з студентами, і викладається повністю щоб студент отримав знання, заради яких він поступив в академію і які стануть основою його майбутньої професії чи можливо спонукають до чогось іншого,але в жодному випадку не пропадуть марно.

Виявилося, що для досягнення результату необхідно багато працювати над собою та багато чого знати. Але навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ дало досить багато знань, щоб орієнтуватися в даній галузі і завжди знаходити рішення для тих задач, які виникають під час роботи над реальними проектами.

Спасибі викладачам.

Поради майбутнім студентам

Комп’ютерна Академія ШАГ це ваш шанс реалізувати себе в області дизайну, програмування і адміністрування.
Я б з великим задоволення поступив ще раз на повний курс 2,5 роки у зв’язку з тим що програма навчання академії постійно оновлюється, появляються нові дисципліни, сам процес навчання набирає прискорення і цей прогрес є відчутним і на мою думку є одним із досягнень. Хочеться побажати Комп’ютерній Академії ШАГ хороших талановитих студентів а також широкого визнання як в Україні так і за її межами.

Роботи Петра Бішко