Руслан Гамідов

freelancerFreelance
Комп’ютерна графiка цiкава тим, що постiйно пiзнаєш та вiдкриваєш щось нове. Це дуже творча сфера, де можна проявити свої таланти та втiлювати в життя думки та мрii. Це чудово!

Навчання в ШАГу

Про ШАГ я ще почув у 1999 роцi, але не мав змоги туди вступити. Потім я переїхав до Південної Америки жити, але коли до України, хотiв навчитися чогось цiкавого та нового. Це було в 2011-му році. Чому саме ШАГ? Та тому що тут вивчають конкретнi комп’ютерні дисциплiни. Ти повнiстю зосереджений на комп’ютернiй освiтi. Нiяких фiлософiй та не потрiбних наук. Все cкероване на розвиток комп’ютерних знань та навичок. Навчання в ШАГу менi запамяталося на все життя. По-перше викладачi-практики, якi передають свiй професiйний досвiд таким чином, що все чітко закарбовується у твоєму розумi і викликає бажання закріпленні знання випробовувати на практиці. По-друге, це вчить бути дисциплiнованим та виконувати усi домашнi та лабораторнi роботи, вчасно та якiсно їх презентувати. Дуже логiчний пiдхiд викладачiв до студентiв, завжди готовi допомогти. Я дуже вдячний всiм викладачам КА ШАГ.

Кар’єра

Комп’ютерна графiка цiкава тим, що постiйно пiзнаєш та вiдкриваєш щось нове. Це дуже творча сфера, де можна використати всi свої таланти та фантазii. Бiльше того, тут вчишся думати та втiлювати в життя свої думки та мрii. Це чудово!

Після навчання я поїхав знову в Південну Америку і працював над проектами по дизайну, зокрема з логотипами для різних компаній, вiдео-презентацiями, роликами для мiсцевого телебачення. Нещодавно працював над створенням каталогiв для косметичних фiрм та харчових компанiй. На даний час працюю фрiлансером та анiматором.

Можливості

IT-iндустрiя взагалi є дуже глибокою. Вона вiдкриває неймовiрно багато можливостей. Зараз майже все залежить вiд комп’ютерiв. Нi один лiтак не може пiднятись в небо без комп’ютера. Банки, каси, супермаркети, полiграфiя, ну, буквально кожна сфера нашого життя тiсно пов’язана з дизайном. Тож не дивно, що IT зараз користу’ться величезним попитом, тому сто разiв, нi, тисяча разiв — варто йти в IT!

Поради студентам

Насамперед раджу переймати цiнний досвiд чудових висококвалiфiкованих викладачiв ШАГу. Уважно слухайте, робiть нотатки, виконуйте всi заданi роботи, як на заняттях, так i поза ними. Коли важко, не здавайтесь, просiть допомоги, викладачi завжди у всьому допоможуть. Але пам’ятайте, що усе залежить від вас, потрiбно теж вкласти свою частку у процес навчання, i все буде добре!