Світлана Cікора (Шабаранська)

Коли робота подобається, то працюється фаново і цікаво

Світлана Сікора(Шарабанська)  (Львів)

З самого початку я вибрала напрямок «Комп’ютерна графіка та дизайн», оскільки з дитинства дуже люблю малювати. Але в процесі навчання більше зацікавилась версткою та програмуванням, тому продовжила розвиток у цьому напрямку.

Ваші досягнення

Все починалось із верстки сайтів… А на даний момент я працюю в компанія N-iX над мобільним додатком, який використовують на заводах з серійним виробництвом. Цей додаток буде використовуватись такими виробниками як Хонда, Тойота, Jonson and Jonson та іншими. Він інформуватиме технічних спеціалістів про виникнення проблем на автоматизованих лініях виробництва та пояснюватиме послідовність кроків для усунення неполадок.
Кумедні випадки стаються чи не щодня, адже коли робота подобається, тоді працюється фаново й цікаво 🙂

Навчання в Компьютерній Академії ШАГ

Дізналась з медійної реклами, навчання повністю виправдало сподівання, адже викладачі — дійсно професіонали своєї справи. Це люди, які вболівають за своїх студентів, вони завжди відкриті і готові допомогти, навіть у позанавчальний час.

Поради студентам

Максимально цікавитись досвідом своїх викладачів. Якомога більше інформації знаходити і опрацьовувати самостійно і звикати, що вчитись доведеться все життя. Адже ІТ — це напрямок, який блискавично розвивається, тому важливо йти в ногу з його розвитком, щоб бути хорошим і затребуваним спеціалістом.
Портфоліо з дизайну: https://www.behance.net/svitlana_sikora
Сайти:
http://diya-ua.com/
http://worldofhumanity.com/