Юлія Мещерякова

3D-аніматор
У роботі притримуйся правила «всього знати не можливо. Вчися кожного дня. Дізнавайся щось нове. Розвивайся

Навчання в ШАГу

Львівську філію ШАГу я закінчила у 2011 році, вивчала графічний дизайн. Обрала цей заклад тому, що ще за рік до поступлення хотіла. Так як я навчалася в університеті, не було змоги поєднувати два навчальні заклади, тому після закінчення університету, відразу подала документи до Академії. «Малювати» на комп’ютері хотіла ще з дитинства. За час навчання запам’яталися викладачі та їх манери проведення занять. Не вимушено, послідовно та структурно.

Кар’єра

Свою професію знайшла саме в Академії — 3D-аніматор. Коли почався курс зрозуміла це те, чим я хочу займатися, це те від чого я отримую шалений драйв та задоволення. Після закінчення шукала роботу лише у напрямку анімації і знайшла, по сьогоднішній день працюю 3D-аніматором мультиплікатором на кіностудії.

Можливості

Як сказав Конфуцій: «Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті.» Я обожнюю свою роботу і те задоволення, яке я отримую від кожної хвилини, переповнює мене у повсякденному житті. З першого дня роботи на студії, в мене не було неприємного відчуття «треба йти на роботу… ». Коли ти займаєшся тим, що тобі приносить кайф – ти живеш, насправді живеш. Я живу пліч-о-пліч з мультиплікацією. Це щось світле та добре. Мультфільми вчать та виховують не лише дітей, але й дорослих, режисерів, аніматорів, сценаристів, усіх хто працює та створює це диво. В кожній людині живе три особистості: дитина, дорослий та батько. І мультиплікація розкриває і пов’язує усі три. Дорослі, на жаль, забувають свою внутрішню дитину і дивляться на все через призму «дорослості». І аніматор-мультиплікатор це не просто людина, яка поєднує усі ці поняття, але й дає повноцінне життя персонажу, такого, якого він заслуговує, враховуючи всі аспекти персонажа (характер, звички, природу, ремесло, страхи та бажання). Ти «народжуєш» нову людину, не схожу ні на кого. Ти творець.

Поради студентам

Напрям графічного дизайну дуже цікавий та різноманітній у своїй структурі, і якщо ти людина, яка ще не визначилась з професійною діяльністю, і в якусь мить ти зловиш себе на думці «це моє» — тримайся цього, і не відступай. У роботі притримуйся правила «всього знати не можливо. Вчися кожного дня. Дізнавайся щось нове. Розвивайся.»