Адам Адамович

Від cmd до .NET developer

Адам Адамович (Львів)

Чому вибрали саме цю професію?

Коли мені було 14 років мені було потрібно автоматизувати деякі свої дії. Але на той час я знав тільки як користуватись cmd, та не більше. Я почав читати як можливо викликати команди автоматично з якогось списку. Тут мені допомогли bat скрипти.

Але, коли я йшов далі по тому шляху, то мені було замало цих можливостей. І тут я почав ознайомлюватись з мовою програмуванням «C». Спробував написати першу програму «Hello world». Та постійно ускладнював собі свої задачі. І тут я зрозумів, що мені бракує якогось наставника. Який би мене направив в правильне русло. Після завершення навчання в школі у мене був вибір: Національний університет «Львівська політехніка» чи Комп’ютерна Академія ШАГ. Все таки мій вибір зупинився на Комп’ютерній Академій ШАГ — дуже багато було хороших відгуків від родичів та друзів. І я не жалкую про свій вибір. Навчання в цьому закладі перевершило всі мої сподівання. Досвідчені викладачі, які вміють ділитись власним досвідом, та дати відповідь на будь-яке питання. Гарно підібрана програма навчання, обрано найперспективніші технології. Також хотів би відмітити хороший колектив, який завжди міг допомогти з засвоєнням матеріалу. Приймав участь у конкурсі «Золотий байт 2015» та взяв 3 місце у міжнародному фіналі, на який я так не хотів їхати. В цьому є велика заслуга мого викладача, який нашу команду підготував на цей конкурс. Але коли приїхав до Києва на фінал то зрозумів, що був неправий. Організація на висоті, хороший готель, в який нас поселили. Мінус в тому був тільки один – жаль, що це все тривало лише 2 дні.

Ваші досягнення

Коли я починав заробляти свої перші гроші, то я починав з freelance. Для початку починав з найпростішого. Потім робив вже складніші речі. В цілому завдання були пов’язані з веб, це те, що мені й подобалось. Потім я пішов у напрямок .NET. Там я зрозумів, що ті речі, які робив раніше 1 год., можна робити за 10хв. Тому мій остаточний вибір є .NET. Працюю в компанії «Берта». Посада: .net developer. На даний момент стараюсь бути в тренді нових технологій, слідкую за новинами, намагаюсь не завершувати своє навчання, бо в IT сфері головне — це швидко навчатись чомусь нового.

Поради майбутнім студентам

Студентам раджу ніколи не здаватись. Не зупинятись на власних досягненнях. Читати блоги, новини в ІТ та завжди пробувати щось нове. Бо в ІТ сфері без розвитку робити нема що.