Андрій Потичко

Моя професія дає можливість заводити цікаві знайомства з людьми із різних куточків світу

Я працюю на посаді Senior Software Developer в Smart Mobile Development Studio. Закінчив Комп’ютерну Академію ШАГ у 2008 році.

Чому ви обрали саме цю професію?

Здібності до програмування у мене помітив викладач, він і порекомендував обрати дану професію. Хоча повне розуміння того, що таке програмування і хто такі програмісти, прийшло тільки під час навчання у Комп’ютерній Академії, до цього у мене було дещо поверхневе уявлення. Сьогодні можу сказати, що професія програміста — цікава, престижна та високооплачувана.

Особисто мені дуже подобається працювати «головою», ще я маю дружній колектив, цікаві проекти та можливість постійно розвиватися у професійному напрямку, що теж має величезне значення у будь-якій професії.

На роботі я постійно вивчаю нові технології, нові платформи, отримую багато можливостей для того, щоб реалізувати себе як професіонала своєї справи. А ще моя професія дає можливість заводити нові цікаві знайомства із людьми з різних куточків світу.

Ваші досягнення

Під час роботи брав участь у багатьох серйозних проектах, наприклад Ignite Sync в Ignite360 Inc., Austin TX. Це великий проект для синхронізації даних із Microsoft Outlook з мобільними пристроями під управліннями різних ОС (iOS, Windows mobile, BlackBerry OS, Symbian, Android). Звичайно, було ще декілька цікавих проектів та, нажаль, вони під NDA (угода про нерозголошення).

На даний момент працюю над розробкою гри для iPhone/iPad. У майбутньому заплановано декілька цікавих ігр під різні платформи (iOS, Mac OS X, Windows).

Навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ

Навчання у Академії вирізняється перш за все індивідуальним підходом до кожного студента, відсутністю зайвих предметів (які не стосуються комп’ютерних технологій) і зручним графіком навчання. Тут створено усі умови для успішного навчання — бери та вчись! Й непотрібних знань у Комп’ютерній Академії ШАГ не дають — усі отриманні навички я використовував і використовую під час роботи, просто якісь раніше, якісь пізніше.

Несподіваною (чи, скоріше, неочікуваною) приємністю стало відношення викладачів до студентів. Я ніколи не думав, що можливі такі досить дружні стосунки з викладачами.

Особисто мені навчання у Академії дало гарні перспективи для подальшого життя.

Поради майбутнім студентам

Майбутнім та нинішнім студентам рекомендую серйозно підійти до вивчення  англійської мови, багато практикуватися і не зупинятися на досягнутому.

Ну а тим, хто лише роздумує — варто чи ні — моя порада: якщо вам дійсно цікаві ІТ-технології, якщо ви дійсно хочете отримати хороші знання, а згодом і престижну професію — тоді вам час до Академії!