Андрій Сапіжак

Моє навчання стало цікавим починаючи зі співбесіди

Я розробник програмного забезпечення, працюю в команді компанії ArtyGeek. Основний напрямок діяльності компанії пов’язаний з Web.

Чому ви обрали саме цю професію?

Це сталося абсолютно випадково. 🙂 Я прийшов вчитись у Комп’ютерну Академію ШАГ із впевненістю, що після базового курсу продовжу навчання на Адмініструванні. Проте, коли вже потрібно було поставити відмітку в документі, я обрав Програмування. І ні разу за 3,5 роки про це не пожалів!

Ваші досягнення

Основне досягнення, яке характеризує навчання як успішне – це працевлаштування. Якщо коротко, то після школи я бачив своє майбутнє в галузі електроніки, поступив вчитися на радіотехнічний факультет Національного університету «Львівська політехніка». Проте, швидко зрозумів, що для мене це буде лише втрата часу. Далі були кілька перспективних стартапів у сфері торгівлі. Але моя душа завжди прагнула до техніки, і тому я прийшов у ШАГ. Працевлаштувався я ще під час навчання. І в цьому є не тільки моя заслуга, але й мого викладача, який вказав на можливі місця праці.

Працюю розробником в компанії ArtyGeek. Зараз я реалізую клієнтську частину цікавого і насиченого проекту, який допомагатиме людям планувати своє дозвілля. Брав участь у розробці проектів http://tapedition.com та http://appgenerate.com, які допомагають розробляти додатки до мобільних пристроїв. Також реалізовував клієнтську частину оновленого сайту нашої компанії  http://artygeek.com.

Навчання в Компьютерній Академії ШАГ

Кажуть, як справу почнеш, так вона і піде. Моє навчання стало цікавим починаючи зі співбесіди. 🙂 Таким воно залишалося до самого захисту дипломної роботи, і я не втрачав зацікавлення у навчанні навіть тоді, коли важко було поєднувати навчальний процес із робочим. Ще на етапі базового семестру я зрозумів, що прийшов саме туди, куди хотіла моя душа!

Поради майбутнім студентам

Якщо ви впевнені, що Вам потрібні знання, і Ви хочете розробляти програмне забезпечення, створювати цікаві дизайни, або втілювати їх у життя, а можливо й забезпечувати стабільність роботи комп’ютерного обладнання, приходьте до Компьютерної Академії ШАГ і почніть навчання! Але не чекайте, що все зроблять за Вас.  Докладайте зусиль і йдіть до своєї мети!