Андрій Суровець

Ви самі повинні прагнути чогось досягти і навчання в Академії - це відмінна можливість

Я, програміст у компанії SoftServe, займаюсь розробкою Web application на мовах програмування Java та С#.

Чому ви обрали саме цю професію?

Cуровець Андрій (Львів)

Я поступив в Комп’ютерну Академію ШАГ і вчився за спеціальністю програміста. Ви питаєте чому? Та тому, що програміст — це цікаво, престижно, ну і хороший заробіток. Коли я починав навчання, для мене все, що я вивчав, було нове, оскільки на той час працював в іншій сфері . Признаюсь чесно — це було нелегко, але викладачі завжди допомагали у всьому. Коли я почав працювати в компанії SoftServe, знання, отримані в Комп’ютерній Академії ШАГ, стали основою для моїх подальших досягнень в професійній кар’єрі .

Ваші досягнення

Найбільшим досягненням вважаю те, що, прийшовши в Академію і не знаючи нічого про програмування, за час навчання та, в подальшому, роботи я не тільки опанував цю професію, але й зараз можу повноцінно працювати над проектами будь-якої складності .

Навчання у Комп’ютерній Академії ШАГ

Насамперед навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ відрізняється тим, що в програмі навчання немає загальноосвітніх предметів і максимум часу приділяється отриманню професійних навичок. В програмі навчання поєднується теорія і практика і це допомагає в подальшому, коли починаєш працювати.

Поради майбутнім студентам

Тим, хто тільки думає, чи поступати на навчання в Комп’ютерну Академію ШАГ — я раджу не роздумувати і попробувати. У сучасному світі без професійних знань не можна претендувати на гідну роботу. І не варто сподіватися, що ваш майбутній роботодавець сам буде займатися вашим навчанням. Ви самі повинні прагнути чогось досягти , і навчання в Академії це відмінна можливість.
З того часу, як я закінчив навчання в Академії ШАГ, IT індустрія не стояла на місці. І Академія також не виключення: з’явились нові предмети, нові дисципліни. Так що не варто вагатись, треба хоча б спробувати. Я знаю — вам сподобається і ви не зможете вже кинути навчання