Артур Балабанський

Після навчання в Академії я отримав можливість перетворити власне хобі у професію, яка приносить прибуток

Я програміст, працюю на основі фрілансу із замовниками з Америки та Європи. Зараз керую проектом, орієнтованим на мобільні пристрої, та беру активну участь ще у двох проектах. Проекти, в яких я брав участь:

Чому ви обрали саме цю професію?

Програмування мене цікавило з тих часів, коли у мене з’явився мій перший комп’ютер — років у п’ятнадцять, тому завжди було цікаво змусити машину працювати так, як тобі цього хочеться. З віком я усвідомив, що комп’ютери займають все більшу частину нашого повсякденного життя, тому і вирішив поєднати хобі з професією.

Ваші досягнення

В основному я працюю над розробкою програм для мобільних пристроїв. Зараз поєдную роботу у двох компаніях: в британській Shoutininternet (shoutininternet.com) як SDO і як Project Manager в компанії Rollersway (rollersway.com). Усі проекти є важливими, проте успішними стають лише ті, над якими працюють не тільки розробники, а й рекламісти.

Як один з прикладів успішної спільної командної роботи, у якій я брав участь, можу навести програму для мобільних пристроїв, котра упродовж двох днів була лідером за скачуванням мобільних додатків у Швейцарії. Це була програма виставки швейцарського торгівельного центру, що дозволяла через мобільні пристрої отримувати актуальний розклад виставки, знижки, купони, карту павільйонів, розміщення стендів тощо.

Навчання у Комп’ютерній Академії ШАГ

Головною перевагою навчання у Комп’ютерній Академії ШАГ є перевага практики над теорією, нічого не потрібно завчати на пам’ять, не розуміючи навіть як воно працює — все можна одразу ж спробувати на практиці. Після навчання в Академії я отримав унікальну можливість перетворити власне хобі у професію, яка приносить прибуток. Коли спілкуєшся з новим клієнтом, важливим є великий набір знань у різних галузях програмного забезпечення. Навіть поверхневі знання, здавалося б непотрібних сфер, можуть позитивно вплинути на знаходження оптимального рішення, яке стане вдалим початком співпраці з цим клієнтом.

Поради майбутнім студентам

Студентам Комп’ютерній Академії ШАГ я би порадив не зупинятись лише на знаннях, отриманих в Академії, а й самостійно вивчати нові тенденції, які постійно з’являються у світі інформаційних технологій. В Академії досвідчені педагоги допоможуть збудувати міцний фундамент знань, на якому в подальшому вже самостійно можна будувати власне майбутнє в обраній вами професії.