Максим Додчук

Завжди залишайтесь ненаситними у своєму прагненні стати найкращим

Мене звати Додчук Максим. На даний момент я працюю у компанії Tieste (tiestegroup.com) на посаді Front-End Developer. До цього працював у компанії GoldenGlaz (goldenglaz.com.ua) понад 3 роки. Я займаюсь усім, що пов’язано з адаптивною версткою та створенням інтерфейсів для користувачів. Захоплююсь кроссбраузерною версткою.

Чому ви обрали саме цю професію?

Додчук МаксимЯ завжди цікавився ІТ-технологіями. І ось і прийшов час, коли самонавчання було вже недостатньо. Тому, за порадою знайомих, я вирішив навчатись в Академії ШАГ. Мені тоді було 15 років. Паралельно я навчався ще в 10 класі, а здобуті знання в Академії надзвичайно допомогали мені не тільки у вивченні шкільних предметів, а й значно розширили мій світогляд.

Ваші досягнення

Своїм особистим досягненням вважаю те, що я зміг вже у 17 років працевлаштуватись у великій компанії GoldenGlaz у Києві. А через кілька років, здобувши достатньо досвіду, отримав пропозицію працювати у компанії Tieste.

У своїй роботі я намагаюсь знаходити прийоми та техніки, що вирішують або спрощують складні задачі. Вмію спілкуватись із дизайнерами, розуміти їх потреби та пробачати їм їхні помилки (а в роботі веб-програміста це дуже важливо). Маю не лише уявлення, а й досвід роботи у серйозних проектах, і готовий витрачати дні, а то навіть і тижні, щоб виконати проект.

Все моє портфоліо ви можете знайти на dodchuk.com

Навчання у Комп’ютерній Академії ШАГ

Навчання в Академії мені надзвичайно сподобалось. По-перше, там панує своя особлива атмосфера: у нас була дуже дружня група і напрочуд гарні викладачі. Також надзвичайно цікавим був і сам процес навчання. Я навчався за напрямом «Розробка програмного забезпечення», однак саме написання сайтів цікавило мене більш за все. Це і стало моєю професією.

Хоч я і поєднував навчання у школі із навчанням в Академії, не можу стверджувати, що навчатись було занадто складно. Коли ти займаєшся тим, що тобі подобається, коли вчиш те, що тобі обов’язково знадобиться, коли приділяєш час тому, що дійсно тобі потрібно, то якось і на час не зважаєш, і не виникає думок стосовно необхідності внавчання. Ти точно знаєш, для чого усе це.

Поради майбутнім студентам

Як казав Стів Джобс:  «Працюй натхенно, залишайся голодним». Тож навчайтесь з душею, вчіть те, що вам цікаво, вивчайте більше, прагніть до самовдосконалення.

Додчук Максим. Работа1 Додчук Максим. Работа2 Додчук Максим. Работа3 Додчук Максим. Работа4 Додчук Максим. Работа5 Додчук Максим. Работа6 Додчук Максим. Работа7