Галина Дмитрівна Ярмолюк

ШАГ дав мені не лише знання, а й можливість працевлаштуватися

Працюю програмістом в одній з найбільших софтверних компаній міста — SoftServe, на іноземному проекті.

Чому ви обрали саме цю професію?

Галина Дмитрівна ЯрмолюкМоя перша освіта – інженер-гідротехнік. Завжди цікавилася математикою, фізикою, технікою. Після закінчення вузу хотілося далі продовжувати розвиватися, вивчати щось нове, вирішувати дійсно цікаві і не тривіальні задачі. Навіть жартувала, що якби за те, що ти вчишся постійно платили гроші, то я б працювала понаднормово.
Довго шукала роботу, яка б приносила моральне і матеріальне задоволення. І тоді вирішила, що потрібно здобувати іншу освіту. Перелік навчальних закладів, які дають реальні практичні знання в нас в місті не великий. Тому можу сказати, що вибір моєї нової професії був скоріше зумовлений репутацією Рівненської філії Компьютерної Академії ШАГ і позитивними відгуками її випускників. Адже на той момент все, що я знала про програмування — це те, що це круто, що там потрібні знання англійської мови і що всі програмісти просто закохані в свою справу. Я не те, що не знала жодної мови програмування, я навіть про жодну з них (звичайно за винятком Паскаля) і не чула.
Тепер я маю роботу про яку раніше могла лише мріяти.

Навчання у Компьютерній Академії ШАГ

В Академії я навчалась на напівстаціонарній формі навчання, тому багато матеріалу доводилося читати самостійно. Мабуть, саме це потім допомагало у роботі – швидко знаходити і засвоювати нову інформацію.
Цікаво і легко навчатися у людей, які не теоретики, як часто буває в наших вузах, а практики, котрі радо діляться своїм досвідом та просто заражають любов’ю до своєї професії.
ШАГ дав мені не лише знання, а й можливість працевлаштуватися. Свою першу роботу я отримала ще в кінці третього семестру навчання в Компьютерній Академії ШАГ, де всі мої колеги були студентами або випускниками Академії.

Поради майбутнім студентам

Всі шукають універсальний рецепт успіху. Вам пропонується один з найцікавіших, але головне, вже перевірений не однією сотнею людей. Не пропускати заняття, виконувати завдання, не боятися ставити запитання і … отримувати задоволення від того, що ви робите. Ну і ще бажано вивчити англійську мову, але це вже інша історія 

Улюблені цитати
Не бійтесь мріяти, адже наші мрії мають властивість здійснюватись.