Ілля Терещук

Академія ШАГ являє собою прямий «міст» від парти до робочого місця

Терещук

На даний момент я працюю .NET/C++ програмістом у Рівненському відділенні компанії «SoftServe»

Чому Вы обрали цей напрямок

У 7 класі я спробував зверстати свій перший сайт на HTML. Це було цікаво. Потім у 9 класі почав вивчати Pascal та зрозумів, що програмування дається мені легко. Тому я вирішив розвиватися далі у цьому напрямку.

Навчання в Компьютерній Академії ШАГ

Я почав навчатись в Академії ще під час навчання у 10 класі гімназії. На той час я вже остаточно визначився, що хочу в мабутньому працювати програмістом. І я розумів, що самоосвіта є малоефективною у порівнянні з навчанням у профільному навчальному закладі. Мені потрібні були саме практичні знання. Я розумів, що з такими прагненнями мені нічого робити в університеті . Тож шукав приватний заклад, який би підходив моїм вимогам. Академію я знайшов через пошук в Інтернеті, почитав відгуки, подивився сайт і вирішив навчатись. І вже в перші кілька місяців зрозумів, що зробив правильний вибір.
Академія ШАГ втілює мрію про навчальний заклад як такий – Ви вивчаєте те, що Вам цікаво – і нічого більше. Кожне заняття забезпечує Ваш професійний ріст. Вас навчають люди, які прямо задіяні у сфері. До кожного індивідуальний підхід, і Ви завжди можете порадитись з викладачем на будь-яку тему, починаючи від застосування певної технології, закінчуючи нюансами працевлаштування.
Академія ШАГ являє собою прямий «міст» від парти до робочого місця. Після року навчання, Ви, скоріше всього, будете в курсі усіх можливостей для працевлаштування по спеціальності у Вашому місті – маючи певний рівень, Ви точно не залишитесь без роботи. На першій співбесіді я тримався цілком впевнено – у чому сумніватись, коли влаштовуєшся по технології, якою володієш на високому рівні та маєш сертифікат, який це підтверджує?
На роботу працевлашутувався через два роки навчання в Академії. Настав момент, коли я зрозумів, що навичок у мене достатньо і уже час виходити «в люди». Я успішно пройшов співбесіду у найбільшій в Рівному ІТ-компанії «SoftServe» і почав працювати. Кожного дня я приїжджав у Рівне з Луцька, на роботу, ввечері додому. Часу на навчанням залишалось дуже мало. Але це не привід здаватись.

Поради майбутнім студентам

Звикайте, що все у Ваших руках – усвідомлюючи це, Ви матимете привід відвідувати заняття, вдосконалюватись та добиватись певних результатів.

Улюблені вирази (цитати)

Нет смысла воевать без воли к победе (генерал Дуглас МакАртур).