1

Ірина Скавронська

Програмування є точною наукою

Працюю програмістом 1С  протягом 4-х років в ТзОВ «1С-Теллур Модуль» — одній з найбільших компаній-франчайзі в західному регіоні. За цей час я досягла помітних успіхів у своїй галузі, веду розробку масштабних проектів. Також займалась інтеграцією інформаційної  системи, розробленої на базі 1С з SQL Server та сайтами, створеними з використанням технологій ASP.NET.

Чому ви обрали саме цю професію?

Вибір професії у сфері IT технологій я зробила не зразу. Отримавши освіту в галузі фінансів та економіки і працюючи з різноманітним програмним забезпеченням, я відчула потребу поглибити свої знання в цьому напрямку, і з користувача перекваліфікуватись саме у розробника , «творця» таких систем. Обираючи серед навчальних закладів та програм, я зрозуміла, що Комп’ютерна Академія ШАГ абсолютно відповідає моїм потребам.

Ваші досягнення

Під час навчання, разом із співкурсниками приймала участь у конкурсі Imagine Cup що активно підтримуються академією. На конкурс було подано соціальний проект – “Global Democracy”, метою якого є зробити максимально доступною участь небайдужої   частини населення країни  в обговоренні та прийнятті законодавчих актів, залучення молоді до громадського життя. Цей проект   зайняв призове третє місце на всеукраїнському конкурсі.

Провчившись у КА “Шаг” рік, я змогла знайти роботу, де практично застосувала отримані знання, протягом наступного періоду поєднувала навчання і роботу, поглиблюючи професійні знання та навички. Саме навчання у Комп’ютерній Академії ШАГ дозволило використовувати  у роботі різноманітні технології та розширити сферу діяльності компанії, у якій я працюю.

Крім роботи в ТзОВ «1С-Теллур Модуль»  у вільний час  іноді займаюсь створенням  веб-сайтів. Можна сказати це стало моїм хобі, оскільки як сама  робота так і результати приносять задоволення.

Навчання у Комп’ютерній Академії ШАГ

Серед інших закладів я вибрала  Комп’ютерну Академію ШАГ,   орієнтуючись на зручний графік навчання – 3 години на день, можна обирати денний або вечірній графік, що дозволяє паралельно навчатись та працювати, а також немаловажним для мене був термін навчального курсу – 2,5 роки,  та спрямованість навчальної програми виключно на здобуття необхідних знань в  ІТ-галузі, не затрачаючи дорогоцінного, в сучасному світі, часу на загальноосвітні предмети.

Уже з перших занять  у Комп’ютерній Академії ШАГ позитивно вразила кваліфікація викладачів, та факт, що 90% занять – практичні. Це дозволяло максимально закріпити отримані знання, розвинути навички програмування вже під час навчального процесу.  Слід зауважити, що програма курсу розроблена оптимально для сучасного спрямування та потреб ринку праці в ІТ-галузі, та постійно оновлюється.  Це дозволяє після закінчення Академії стати затребуваним спеціалістом саме в актуальних та перспективних галузях ринку.

Поради майбутнім студентам

«Важко в навчанні, легко в бою» — прислів’я звичайно повчальне, але не завжди є правилом. Саме Комп’ютерна Академія ШАГ спростувало цю мою думку, адже навчання для мене було  надзвичайно цікавим та максимально інформативним і зовсім не важким, а прикладені зусилля сторицею окупились «в бою», тобто на роботі. Майбутнім студентам можу порадити сприймати навчальний процес як вклад у своє майбутнє, як нагоду отримати актуальну та затребувану професію. Розпочавши навчання ви вже ступили на першу сходинку кар’єрного росту!

Приклади робот Ірини Скавронської

One Comment

  1. Зайшов на сайт випадково ,навчався з Ірою в одній групі. Чарівна і дуже розумна дівчина. Вітаю Іра.

Comments are closed.