Костянтин Юрійович Бондарєв

Головна відмінність навчання в Академії у тому, що абсолютно весь час присвячується вивченню профільних предметів

Я працюю програмістом в Рівненській філії софтверної компанії «Softserve».

Чому ви обрали даний напрям

Костянтин Юрійович БондарєвПрацювати з комп’ютером мені подобалось завжди (на елементарному рівні, звісно). Згодом, ставши більш досвідченим «користувачем», я почав цікавитись принципом роботи деяких програм, пробував навіть верстати свої сайти. А потім вирішив навчитись програмувати. В Україні мало закладів, де можна на високому рівні вивчити різні мови програмування та отримати хоч якусь практику. Тому я обрав саме Комп’ютерну Академію ШАГ, яка найбільше відповідала моїм вимогам. Головна відмінність навчання в Академії у тому, що абсолютно весь час присвячується вивченню профільних предметів.
На навчання в Академію я прийшов разом з братом. Спочатку суміщали навчання в школі і в Академії. І, звісно, навчання в Компьютерній Академії ШАГ було для мене пріорітетнішим, тому заключні класи в школі я трохи «завалив»:)
Під час навчання ми з братом завжди брали участь у конкурсах, які проводила Академія. І саме це дало нам змогу отримати роботу програмістом в компанї «Реноме Смарт». Ми здобули перемогу в конкурсі «ІТ весна 2007» (я здобув перше місце, брат –друге) і, представник компанії, вручаючи нам приз, запросив нас на співбесіду.
На той момент нам обом було по 17 років, от-от мали розпочатись випускні екзамени в школі. Спочатку я пройшов стажування в цій компанії, а з 18 років почав працювати. Суміщати роботу і навчання в Академії для мене було трохи простіше, ніж навчання в 2-х закладах. І хоча спочатку було складно влитись в робочий процес і виконувати всі задачі, які переді мною були поставлені, все рівно це приносило масу задоволення.
Єдиний маленький недолік — завжди було мало вільного часу. Хоча це все себе окуповує сповна. Головне не закидати навчання, коли ти вже працюєш.
Згодом я перейшов на роботу в компанію Софсерв, і зараз вже Teach Lead.

Як навчання в Академії змінило ваше життя?

Я став кваліфікованим програмістом. В деяких аспектах Академія дала не все, що було потрібно для роботи, але імпульс для розвитку дала хороший. Кожен проект на роботі був цікавий по-різному. Але найбільш цікавими були ті, в яких використовувались нові для мене технології, що давало можливість підвищити свою кваліфікацію та компетентність у вирішенні складних питань.

Що б ви порадили майбутнім студентам Академії, або тим, хто лище думає, чи приходити на навчання?

Старанно вчитись і не запускати навчання навіть тоді, коли ти вже працюєш. Постійно вивчати щось нове. Сьогодні ти працюєш по одній технології, завтра по іншій. І бажано знати якомога більше технологій. Розвиватись, коли працюєш. Не стояти на місці, навіть якщо навиків для виконання роботи вистачає.