Євген Маслій

Програміст, в компанії ArtyGeek
Мені було цікаво створювати щось логічне

Маслій Євген

Я працюю програмістом в компанії ArtyGeek, розробляю проекти мовою C#, JavaScript, Python та ін.

Чому вибрали саме цю професію?

Я обрав цю професію тому, що мені було цікаво створювати щось логічне.

Ваші досягнення

Про проекти з роботи розповісти мало що можу, на жаль, всюди підписи про не розголошення. Роблю різне від проектів для навчання медиків до відео обробки онлайн.

Серед проектів, які я розробив, є: Thousands Roads
http://habrahabr.ru/company/intersystems/blog/221905/

Навчання в Комп’ютерній Академії

thousand roads

Ще до академії я пробував вивчати PHP власними силами. Сотні разів починав, так само сотні разів кидав. Кидав кожного разу як тільки досягнув бажаного результату — зникав інтерес, зникало бажання. Про ШАГ дізнався від батьків, в цілому саме вони мене і направили. Навчання в академії систематизувало знання. Постійно з’являлись нові цілі і вивчення мов пішло легше, швидше, результативніше. Під час навчання не раз приймав участь у різноманітних конкурсах — десь виграв десь програвав. Та досвід при розробці додатків до мобільних чи вебсайтів значною мірою допоміг в роботі.

Поради майбутнім студентам

Не здаватись. Навчання річ не проста і можливо що комусь воно виходить легше ніж вам. Але не здавайтесь. Правда в тому. що навчатись завжди важко. Якщо комусь і вдається все легко, то причина може ховатись в тому, що він просто не серйозно ставиться або ж він як і ви не здається.