Олександр Мельничук

Навчання в Академії, як перегони - чим кращий старт, тим якісніший буде результат

Я працюю програмістом в компанії Renome-Smart на посаді team-leader. Наша команда спеціалізується на веб-рішеннях для банківської техніки (банкомати та кіоски). Сьогодні в моїй команді, крім мене, працюють ще троє випускників Академії.

Чому ви обрали саме цю професію?

Мельничук ОлександрОскільки мені завжди подобалися технічні дисципліни, вибір професії програміста здавався цілком логічним. Для мене це не просто професія, а, свого роду, улюблена справа чи захоплення всього життя. Окрім цього, професія програміста подобається мені і тим, що дає змогу самореалізуватися, постійно навчатися і «тримати» мозок в тонусі, сприймати все нові та нові знання, ну і звісно вона добре оплачується.

До Академії я навчався в Національному університеті Водного господарства (НУВГП). Однак, як і в багатьох вищих навчальних закладах, практичним заняттям з програмування приділялось дуже мало часу. Тому, розуміючи перспективи працевлаштування по закінченні, я шукав навчання, більш адаптоване до реалій сьогодення.

Ваші досягнення

Головним своїм досягненням вважаю вміння працювати в колективі та донести до нього свої ідеї, адже запорука успіху будь-якої команди — це злагоджена робота, де кожний робить те, що виходить в нього найкраще. Під час своєї роботи в компанії Renome-Smart брав участь в багатьох цікавих проектах («Система моніторингу мережі банкоматів в реальному часі», «Система для здійснення платежів через інформаційно-транзакційні термінали» та інші).

Навчання у Комп’ютерній Академії ШАГ

Про Академію дізнався ще навчаючись у загальноосвітній школі, але тоді не було змоги піти на навчання. Однак пізніше, оскільки я був старанним студентом і приймав участь у різних конкурсах з програмування, я отримав такий шанс . Я зайняв перше місце в одному із конкурсів, і одним із призів було — безкоштовний перший семестр в Академії. Так я почав суміщати навчання в інституті та Академії.

Навчання в Академії було як ковток свіжого повітря: дуже приємна атмосфера, всі викладачі подавали матеріал не з конспекту, як ми звикли у ВНЗ, а опираючись на свій особистий досвід. Було приємно, що викладачі заохочували до навчання, відчувалося, що студенти були їм небайдужі.

Поради майбутнім студентам

Майбутнім студентам Академії хочу порадити набратися терпіння, ніколи не припиняти вчитися і не пропускати жодного заняття. Уся інформація, отримана вами на парах, є вкрай важливою, і обов’язково вам рано чи пізно знадобиться.