Назар Терешкович

Навчання тут змінило моє життя повністю

Я працюю в аутсорсинговій компанії SoftServe, Software Developer, займаюсь розробкою програмного забезпечення, сайтів, корпоративних систем тощо.

Чому ви обрали саме цю професію?

Я приїхав на навчання до Комп’ютерній Академії ШАГ одразу після закінчення школи, у 17 років. Взагалі-то на навчання до ШАГу нас приїхало тоді аж 5 осіб з однієї школи. Спочатку я не знав, ким саме хочу бути, але вирішив точно, що не дизайнером. А коли прийшов час обирати спеціальність, завдяки впливу викладачів Академії я зупинив свій вибір на програмуванні. Ставши програмістом я зрозумів, що саме у цій професії зможу реалізувати свій потенціал. Крім того, робота програміста – це гідна заробітна плата, кар’єрний ріст та можливість виїзду за кордон.

Враховуючи, що до Академії я взагалі не вмів програмувати – навчання тут змінило моє життя повністю.

Навчання у Комп’ютерній Академії ШАГ

Навчання в Академії відрізняється насамперед тим, що тут навчають суто професії, а не примушують вчити все підряд. Під час навчання у Академії брав участь у Всеукраїнському чемпіонаті «Золотий Байт», і як переможець регіонального туру їздив на всеукраїнський фінал до Львіва. Там я отримав масу задоволення.

Свою першу роботу в аутсорсинговій компанії Bureau of innovative technologies я отримав по рекомендації викладача ще за півроку до закінчення навчання. Зараз стажуюся у компанії  SoftServe.

Поради майбутнім студентам

Теперішнім студентам Академії порадив би наступне — вивчайте паралельно англійську мову. Без знань англійської знайти перспективну роботу просто неможливо.

Роботи Назара Терешковича