Назарій Гринько

Найбільшими досягненнями я вважаю знання

Я програміст і архітектор програмного забезпечення. На даний момент працюю у компанії Blackthorn-Vision / WAND Corp.  У своїй роботі доводиться використовувати багато технологій для розробки різноманітних додатків від  desktop до мобільних.

Чому ви обрали саме цю професію?

Це творча професія, яка нагадує мені роботу художника, архітектора. Завдяки цій професії я можу сповна реалізувати свій творчий потенціал та енергію, займатись процесом творення, створювати щось своє, що буде корисне людям.

Ваші досягнення

Своїми найбільшими досягненнями вважаю ті знання, які отримав під час навчання в Академії. Не менш важливим досягненням вважаю свій досвід, який я отримую з моменту працевлаштування в молоду, але прогресивну IT компанію Blackthorn-Vision, головний офіс якої знаходиться в місті Львів. Поважаю її за толерантне начальство, хороші умови праці та гідну заробітну плату. А то скажу по секрету що на більшості фірм, молодих ІТ спеціалістів люблять «попускати» шляхом умисного заниження заробітної плати.

Варто додати до кошику своїх досягнень  досвід у взаємовідносинах з людьми, командою. Але без сумніву, одне з найбільших моїх надбань — це ті друзі, яких я знайшов в академії, під час навчання.

Щодо цікавих проектів які вже успішно реалізовані то це CRM (Customer relationship management) для Англ-американської компанії.

В даний момент працюю над одним цікавим проектом, після його вдалого закінчення за-несу його до списку своїх професійних досягнень. Поки що зарано про це говорити.

Але в двох словах це цілий комплекс програмних продуктів для керування динамічним ресторанним меню, введення аналітики, контролю продаж, обслуговуванню клієнтів. Націлений на мережі QSR (Quick Service Restaurant) ресторанів.

Навчання у Комп’ютерній Академії ШАГ

Навіщо вивчати те, що ніколи мені не пригодиться у реальному житті? Цього я ніколи не розумів, і не розумію. Я радий що не вступив до ВИШу, адже тоді потратив би ще два з по-ловиною роки свого життя на пусті предмети та здачі нудних іспитів! Отож вибір впав на Комп’ютерну Академію ШАГ. В  академії я отримував лише ті знання, які необхідні саме конкретному IT спеціалісту, в моєму випадку програмісту. Також мені дуже пощастило з викладачем та колективом. Я ніколи не думав що буду так легко та по-товариськи спілкуватись з своїм викладачем. Я повністю задоволений процесом навчання та предметами, які вивчають спеціалісти конкретних IT галузей в академії. «Інновації відрізняють лідера від послідовника», — сказав Стів Джобс, і з цим важко сперечатися.

Поради майбутнім студентам

Час – гроші! Економте свій час! За два з половиною роки навчання в академії Ви отримуєте досить серйозну базу знань. Тому не лінуйтесь використати цю можливість на 100%. Бажаю Вам наполегливості, та енергії для здійснення своїх мрій!