Оксана Триндей

У крок з часом

Працюю Senior QA Engenier в іноземній компанії Elsman Leadsoft.

Чому ви обрали саме цю професію?

Триндей Оксна (Львів)За щасливим збігом обставин я опинилась на комп’ютерному факультеті одного з вищих навчальних вузів Львова. Ще не завершивши навчання почала працювати на одній з найбільших софтверних фірм Львова за напрямком «QA». Оскільки вищий навчальний заклад закінчувала давно, а робота QA не передбачала постійного вивчення технологій на робочому місці, то з часом з’явилось відчуття, що не вистачає саме технічних знань для того щоб робити QA якісно. Тому відвідавши День відкритих дверей в Комп’ютерній Академії, без вагань вирішила там навчатись на напрямку програмування (саме цей напрямок міг дати ті знання. яких мені не вистачало). Вже під час навчання я побачила, що отримані знання в програмуванні я можу застосовувати у своїй роботі QA.

Ваші досягнення

Знання отримані в Академії уже дають багато плюсів (хоч часу після завершення академії пройшло не багато): краще розуміння архітектури аплікацій, написання невеличких прикладних тулзів для пришвидшення певних кусків робіт, які QA частенько роблять вручну, написання сайтів, веб магазинів для друзів, впровадження автоматизованого тестування.
І що основне, я відчуваю, що при потребі можу розібратись з потрібною мені технологією — тобто залишаюсь «наплаву».

Навчання у Комп’ютерній Академії

Програма складена на 100% правильно. Охоплює всі основні напрямки програмування, що дає студенту можливість обрати в майбутньому саме те, що підходить саме йому: чи то веб, чи десктоп, чи просто комбінувати декілька технологій, в залежності від потреб проекту. І це важливо, бо зараз особливо цінується гнучкість працівника, коли його легко можуть перекинути з одного проекту на інший, з однієї технології на іншу.
Варто ще додати, що в Комп’ютерній Академії багато уваги приділяється саме новим технологіям, які щойно стали актуальними на ринку.
І ще один великий плюс – все це практика з досвідченими молодими викладачами, які самі кожен день почерпають щось нове і готові ділитись своїми знаннями.

Поради майбутнім студентам

Розглядаючись навколо, складається враження, що в нашій країні на даний момент професія програміста одна з найменш ризикованих, найкраще оплачуваних, найбільш динамічних, досить цікавих і ще можу додати великий список най…. .
А студентам порада: вчіться старанно, пориньте в програмування «з головою» і всі ваші зусилля обовязково будуть винагородженні. Бажаю всім успіхів!!!