Олександра Жлуктенко

Спочатку хотіла бути дизайнером, але потім обрала напрямок програмування, про що ні на мить не пошкодувала

Я працюю у львівській компанії «Мікро-код» (http://www.mikrokod.com.ua/) на посаді старшого Java розробника і паралельно навчаюсь уже на 5 курсі Національного університету «Львівська політехніка» (напрямок комп’ютерна інженерія).

Навчання в Академії

Олексанра ЖлуктенкоВ Академії я навчалась з 12 років, спочатку в Малій Академії, потім з 10 класу на стаціонарі на програмуванні. Закінчувала Академію вже на першому курсі університету.
В Малу Академію мене віддали батьки для загального розвитку. З того часу я вже не розставалась з ІТ-технологіями. Спочатку хотіла бути дизайнером, але потім обрала напрямок програмування, про що ні на мить не пошкодувала. Академія за майже 6 років навчання стала для мене другим домом. Завжди хочеться туди повернутись…

Як навчання в Академії змінило ваше життя?
Завдяки Академії на першому курсі університету я знала майже все, що стосувалося програмування і теорії алгоритмів. Тому на другому курсі викладач з університету запропонував мені роботу програмістом. Я пройшла співбесіду і отримала свою першу роботу, на пів робочого дня. Мені тоді було 18 років. Почала працювати на JavaScript, хоча в Академії зарікалась, що з веб-програмуваням ніколи не матиму справи:) Потім перейшла на Java програмування, чим і займаюся донині. На сьогодні я вже керівник проекту.
Звичайно, суміщати навчання з роботою непросто, але я звикла багато і інтенсивно працювати. Встигаю і вчитись, і працювати, і спортом займатися, і на концерти ходити 🙂

Що подобається Вам в Вашій професії?

В моїй професії мені подобається все, окрім дедлайнів :), бо за кожен проект переживаю як за щось рідне і близьке. А ще подобається те, що немає меж для вдосконалення, постійно є куди далі рухатись і розвиватись.

Що б ви порадили студентам Академії для успішного навчання?

Те, що і раджу своєму молодшому брату, який зараз теж навчається в Академії: прикладати максимум зусиль, робити всі домашні завдання і намагатись вивчити більше ніж викладач:)
Улюблені вирази (цитати).
«Взяла і зробила!»