Ігор Саламін

Ти відчуваєш себе причетним до розвитку цивілізації

За час професійної діяльності працював на таких фірмах як ІнтерОбджект, GlobalLogic, Улибін. Всі мої проекти були повязані з розробкою програмного забезпечення для різноманітних пристроїв.


Зараз працюю Software Engineer у компанії Ostware Services. Це аутсорсингова компанія, що надає послуги з розробки та тестування програмного забезпечення та працює у сфері вбудованого програмного забезпечення для мережевих пристроїв, пристроїв телекомунікації, та мультимедіа.

Чому ви обрали саме цю професію?

Саламін Ігор (Львів)

З самого дитинства вдома був комп’ютер і, приблизно у класі 1-му, я вже точно знав, що стану програмістом.
Я дуже люблю добиватись того, що задумав. Отже, як тільки зрозумів, що хочу бути програмістом — визначився з напрямком навчання.
Програміст — це завжди робота з новими технологіями, про які, окрім обмеженого кола спеціалістів, найближчий рік ніхто знати не буде. Ти відчуваєш себе причетним до розвитку цивілізації .
Мені подобається те, чим я займаюсь (проекти) і, звісно, фінансова складова, відрядження у різні країни світу тощо.

Ваші досягнення

Кожен проект для мене – свого роду досягення, з кожного виносиш щось своє. Звичайно, чимось запамятались всі проекти, на котрих я працював. Ну і звісно ж — перший проект, повязаний з DVD. Він був розроблений на асемблері під звуковий процесор.

Кумедні випадки

Пам’ятаю, коли ми розробляли blu-ray player, весь інтернет гудів тільки про те, хто ж виграє гонку blu-ray чи HD-DVD. Цікаво, що я зараз не можу сказати хто переміг. Можливо, ще не час для висновків…

Навчання у Комп’ютерній Академії

В академії мене вчили виключно того, що знадобилось у подальшій професії, на відміну від ВУЗів, де вчать все підряд.
Вибачте за тавтологію, але Академія навчила мене вчитись, дала поштовх для початку моєї успішної кар’єри і повністю виправдала мої сподівання.
Під час навчання я отримав декілька сертифікатів “Retratech” та “Brainbench”. А також приймав участь в “Imagine Cup Ukraine” – міжнародному технологічному конкурсі, що проводиться за підтримки Microsoft.

Поради майбутнім студентам

Вчитись, слухати і задати мільйон питань, головне нічого не боятись. Ну й, звісно, попри навчання в академії закріпляти ці знання, читаючи відповідну літературу, а також додатково практикуючись.
Все, що мені могла дати Академія, вона мені дала, а решта залежить виключно від мене самого.