Сергій Нюкалов

Якщо буває важко в навчанні не варто відмовлятись від мрії, а вперто до неї йти і тоді все вийде

Навчався я в Міжрегіональній академії управління персоналом (МАУП) на психолога, проте якість навчання там мене не задовільняла і я на другому курсі кинув навчання.

Окрім того, ще зі школи професійно займався спортом, а саме вільною боротьбою, був трьохкратним чемпіоном області.

Чому ви обрали саме цю професію?

Сергій НюкаловПід час навчання на психолога побачив рекламу Академії ШАГ і вирішив змінити спеціальність. Пройшов співбесіду і почав навчатись на програміста. Я ніколи про це не пошкодував, адже з того часу почалось моє професійне зростання.

Ваші досягнення

Одразу після Академії розпочав роботу як Junior developer в компанії SoftObject.
Через рік перейшов у компанію Telrad, але вже як Middle developer.
І вже четвертий рік працюю як Senjor developer в AelitaSoft та займаюсь конвертацією різних форматів бізнес-додатків між собою (Mac Os, Windows, Linux).

Навчання у Компьютерній Академії ШАГ

Навчатись мені було, зізнаюсь, дуже важко, оскільки перед тим займався спортом. Проте праця і наполегливість зробила свою справу і я таки став програмістом. Якщо б ним не став — навіть не знаю куди б я подався.

Поради майбутнім студентам

Якщо хтось захоплюється комп’ютерами — то шлях до Академії правильний. Якщо буває важко в навчанні не варто відмовлятись від мрії, а вперто до неї йти і тоді все вийде, а викладачі в ШАГу такі — що завжди допоможуть і навчитись, а потім влаштуватись і на роботу.