Сергій Селецький

Завдяки Академії я зміг побудувати свою кар'єру і досягнути успіху, займаючись тим, що мені подобається найбільше

Я працюю у компанії SoftServe у Львові на посаді Technical Lead,  займаюся проектуванням та розробкою Enterprise рішень. Маю досвід роботи в SaaS, Cloud, BigData, Mobility, Artificial Intelligence рішеннях. Досвід планування, проектування, розробки, управління та контролю проектами.

Чому ви обрали даний напрям навчання?

sergey_seletskiy

Ще під час навчання у школі мене дуже цікавили комп’ютери, різні електронні пристрої та їх будова. Потім, у 8-му класі у мене почалися уроки інформатики, де я познайомився зі своєю першою мовою програмування Turbo Pascal . Програмування давалося мені дуже легко, напевно тому, що я розумів, як працює комп’ютер зсередини. Я почав брати участь у регіональних олімпіадах та займати перші місця. Поступово я все менше тримав паяльник у руках і все більше програмував . Тоді мені здавалось, що я знаю і можу все. В 11 класі я пішов на навчання до Комп’ютерної Академії і зрозумів, як багато ще мені потрібно всього вивчити. Сьогодні — я керівник груп розробки в найбільшій ІТ-компанії України, встиг попрограмувати на десятках різних мов, але і досі продовжую постійно щось вивчати.

Навчання в Компьютерній Академії ШАГ

Від навчання в Академії я отримав масу задоволення. Програма насичена і дуже цікава, викладачі — досвідчені професіонали, з якими завжди можна і порадитись, і вивчити найактуальніші технології. І свою першу роботу я отримав уже після року навчання саме завдяки рекомендації викладача Академії.

Мене запросили на співбесіду, я пройшов набір тестів, дав відповіді на декілька питань, хвилювався страшенно, але в результаті мене прийняли на посаду інженера-програміста в компанію «Реноме Смарт». Наступні півтора року я поєднував роботу з навчанням в Академії.

Мені дуже подобається моя професія. Я створюю рішення, які покращують і спрощують життя інших людей. Крім того, моя професія актуальна, я можу працювати будь-де, а винагорода за мою працю більш, ніж достойна.

Завдяки Академії я зміг побудувати свою кар’єру і досягнути успіху, займаючись тим, що мені подобається найбільше.

Ваші досягнення:

Завдяки хорошим знанням, здобутим в Академії, я став технічним керівником в 21 рік. Я розробив багато цікавих проектів у різних сферах, найбільша кількість проектів — у банківському секторі.
Деякі з моїх проектів:

  • X4banking — програмне забезпечення «Клієнт-Сервер». Проект був розроблений для віддаленого моніторингу та управління терміналами самообслуговування.
  • SoftServe ALM Accessories — незамінний помічник кожного бізнес-аналітика, проект-менеджера і розробника.
  • Retail Network BMP/BPA — роздрібна мережа автоматизації бізнес-процесів та управління для найбільшого роздрібного бізнесу в Російській Федерації.
  • Система корпоративного схвалення документів.
  • Платформа для створення банківських продуктів.
  • Глобальна система роздрібних продажів.
  • Клієнт розпізнавання об’єктів на Android.
  • Cистема розпізнавання об’єктів за допомогою нейронних мереж.

Познайомитися із моїм досвідом і досягненнями можна на моїй сторінці більш детально LinkedIn

Поради майбутнім студентам

Майбутнім студентам Академії пораджу брати участь у відкритих проектах під час навчання або займатися фрілансом. Саме праця під час навчання дасть вам змогу перевірити, наскільки ви досконало засвоїли матеріал, отримати практичний досвід, та ще й заробити на цьому.

Улюблені вирази (цитати)

Innovation distinguishes between a leader and a follower © Steve Jobs