Сергій Тимченко

Все залежить тільки від вас!

Я закінчив Львівську філію Комп’ютерної Академії ШАГ у 2012 році за напрямком «Розробка програмного забезпечення». Займаю посаду .NET-розробника у одній із львівських ІТ‑компаній. Основним напрямком моєї діяльності є розробка веб-орієнтованих серверних додатків.

Чому Ви обрали саме цю професію?

timchenkoЯ ніколи не бачив свою майбутню професію в якості розробника програмного забезпечення, і навіть після закінчення школи навчався у Львівському Національному університеті ім. І.Франка на факультеті з  природничим напрямком. Але у моє коло спілкування ввійшли друзі, які успішно реалізували себе в ІТ сфері, і слухаючи їхні розповіді про кар’єрні успіхи, розвиток інформаційної індустрії та спостерігаючи за їхнім “магічним” спілкуванням з комп’ютером, коли хтось змушував його виконувати будь-які операції за допомогою текстових команд, я зрозумів, що також хочу спробувати свої сили у цьому напрямку.

Під час пошуку “помічника” для реалізації задуму, мій вибір впав на Комп’ютерну Академію ШАГ, оскільки я неодноразово чув схвальні відгуки про цей навчальний заклад. І я не помилився. Це рішення проклало мені дорогу в нове життя, де я можу одночасно і працювати, і займатись улюбленою справою.

Ваші досягнення

Звичайно, було приємно, коли ще під час навчання в академії, після першої ж спроби працевлаштування, мені відразу запропонували посаду .NET розробника, це була моя перша маленька перемога, яка надала впевненості та посприяла подальшому зростанню у сфері. Протягом своєї професійної діяльності, що триває уже понад рік, мені вдалось попрацювати із замовниками та командами розробників з різних країн світу — США, Великої Британії, Австралії та Індії. Я брав участь у розробці проектів різної складності — починаючи від вузькоспеціалізованих систем управління бізнес-процесами, керування якими проводиться всього декількома операторами, і закінчуючи веб-порталами, кількість користувачів яких налічує сотні тисяч.

Навчання у Комп’ютерній Академії ШАГ

Оскільки я потрапив до Академії під час навчання у державному “виші”, насамперед мене приємно здивувала програма навчання — необхідний мінімум теоретичного матеріалу в поєднанні з максимальним набором практичних завдань для відточування власних навичок. На мою думку такий підхід є найкращим способом отримання нових знань, особливо це стосується комп’ютерних дисциплін, адже яким би великим теоретичним багажем не володів спеціаліст, дуже важко їх правильно застосувати без певного практичного досвіду. Великим плюсом також є те, що моє навчання проводилось у невеликій групі, де викладач мав змогу кожному приділити увагу при вирішенні незрозумілих завдань та увесь колектив міг брати участь при обговорені різного роду дискусій. Усе це створювало дружню атмосферу і кожного разу я вирушав на навчання з ентузіазмом.

Поради майбутнім студентам

Немає нічого неможливого, усе залежить тільки від Вас! Ніколи не опускайте руки, не бійтесь спробувати щось нове. Намагайтесь “витиснути” максимум із того, що Вас навчатимуть в академії — обов’язково виконуйте усі практичні завдання і читайте рекомендовану літературу, при нагоді шукайте додаткові джерела інформації та спробуйте придумати для себе власні практичні завдання і розв’язати їх, по темах, які здаються для Вас складними.