Тарас Оревчук

Початок ніколи не буває простим

Оревчук Тарас ( Львів)
Я працюю програмістом в компанії ArtyGeek — розробка проектів мовами C#, JavaScript, jQuery, AngularJs та ін. Чому обрав цю професію? Тому що це цікава, престижна та високооплачувана робота. Окрім того, вона допомагає мені постійно розвиватись як професіоналу у цій галузі.

Чому обрали саме цю професію?

На вибір цього напряму вплинуло моє бажання шукати логічні, прибуткові та зручні у користуванні рішення. Я відчуваю задоволення, коли замовнику та керівництву компанії подобається виконана мною робота.

Ваші досягнення

Серед проектів, які я розробив, є:
1. Redplanet – вебсайт, який розраховує найоптимальніший шлях подорожі між двома пунктами
http://redplanet.travel/

2. Intermingl – соціальна мережа для бізнесу і подій.
http://mvp.intermingl.com/

3. Auction – онлайн сервіс аукціонів.

Навчання в Компьютерній Академії ШАГ

Про ШАГ дізнався з реклами на радіо. Обрав навчання саме в Академії ШАГ тому, що хотів розвинути та покращити своє вміння програмувати. Навчання цілком виправдало мої сподівання. Теперішнім студентам раджу серйозно ставитись до навчання та додатково вивчати інші напрямки.

Поради майбутнім студентам

Майбутнім студентам раджу бути завжди зосередженим на завданні, розвивати здатнiсть швидко вчитися та вирiшувати проблеми. Намагатись програмувати поза навчанням та обговорювати проблеми, які виникнуть, з викладачем. Хорошим підходом в програмуванні для мене є попередній опис завдання на папері — не потрібно думати про синтаксис i тому бiльше мізкуєш над вирiшенням самої проблеми.
Початок ніколи не буває простим. Та якщо зібратись із терпінням, вірою в свої сили, наставником 🙂 , великим бажанням та відповіддю на питання “навіщо?”, то у Вас все вийде!!!