Тарас Царенко

Програміст який малює, але й таке буває

Я спеціаліст у сфері веб-програмування — UI Developer/Web Designer. На даний момент є виконавчим директором, та співзасновником компанії Able Ventures.

Чому ви обрали саме цю професію?

Тарас Царенко (Львів)

Я ніколи й не думав, що стану програмістом. Але після вступу в університет я зрозумів, що професійні знання там важко здобути, а самостійно навчатись надзвичайно складно, тому я вирішив навчатись у Комп’ютерній Академії ШАГ. За час навчання на напрямку “Розробка програмного забезпечення” мене зацікавив дизайн, який з того часу і став моєю пристрастю. Звісно звучить дивно, — програміст який малює, але й таке буває. Як виявилось, це стало досить таки успішним поєднанням.

Ваші досягнення

Під час навчання я зацікавився конкурсами Imagine Cup та Golden Byte, на які зібрав ко-манду і нам з першого разу вдалось зайняти призове місце. Цю традицію ми намагались дотримувати на протязі всього періоду нашого навчання. Це дало можливість познайоми-тись з цікавими людьми, підняти самооцінку та набути безцінного досвіду. Перемоги в цих конкурсах суттєво підвищують привабливість вашого резюме, показують вашу амбітність, наполегливість та бажання до перемоги. Мені це також дуже допомогло досягти теперіш-нього рівня. Ну, але головним досягненням звісно є робота, яку я люблю.

Навчання у Комп’ютерній Академії ШАГ

Навчальна програма Академії — це цілеспрямоване створення майбутнього спеціаліста в сфері ІТ технологій. Вона дає серйозний поштовх до роботи над собою, та розуміння чого ти хочеш. Вигідним є те, що ти не розсіюєш свою увагу на різні загальні предмети полови-на з яких тобі не пригодиться в житті, а напрямлено стаєш фахівцем у сфері, яку ти обрав. Це дуже схоже на Європейську методику навчання, де кожен студент вибирає предмети, які він хоче слухати. І одним з головних плюсів є те, що можна вчити нові технології, з яки-ми ти стикнешся у своїй професійній діяльності, а не абстрактний непотріб, який, на жаль, зараз викладають у ВУЗах.

Поради майбутнім студентам

Працьовитості, витримки та розуміння нащо воно тобі потрібне.