Валерій Калашнік

Приваблює в професії код і вакансії, але код більше

Мене звати Валерій Калашнік. Я закінчив Комп`ютерну Академію ШАГ за спеціалізацією програмування. Зараз я програміст на фірмі MadHamst, яка займається розробкою ігр. Зовсім нещодавно ми закінчили роботу над дуже крутою грою, яка скоро стане доступною.

Чому Ви обрали саме цю професію?

Снимок экрана 2014-08-08 в 17.17.36

Обрав професію програміста, бо ще зі школи було покликання до комп’ютерів. Коли я почав знайомитися з програмуванням, це захопило мене, з’явилося бажання вивчити його на професійному рівні. Знайшов ШАГ. Вивчивши загальні матеріали про Академію, дізнавшись про те, що в навчальний програмі переважають практичні заняття, мені стало зрозуміло, що це саме те, що я шукаю. Отже обирати не довелося. Я зрозумів, що це саме те, що мені порібно. Тепер мене в профессії приваблює код і кількість вакансій, але код, звісно, більше =)))

Ваші досягнення

Головне — цебажання і наполегливість, а всі професійні навички ви отримаєте. Це, насамперед, практичний досвід, який насправді важко отримати в освітніх закладах. А ось в Академії це вдалося зробити. Саме завдяки цим знанням я став частиною команди, що розробила гру «Hephy Journey».
Також великим досягненням є те, що я працюю в гарній компанії і займаюсь тим, що мені подобається. Я зрозумів, що хочу розвиватися саме в ігровій сфері, оскільки це цікаво та фінансово вигідно. Компанія завжди дає мені грунт для кар’єрного та особистого розвитку.

Навчання в Комп`ютерній Академії ШАГ

Навчання в Комп`ютерній Академії ШАГ відрізняється практикою і конкретикою, яку в інших закладах не дають. Практично 60-70% приділялося практичним заняттям! Це дійсно круто! Я б ніколи не навчився програмувати тільки на теорії, яка описується в книжках. Адже в саме цій професії неодмінно треба саме пробувати. Також, хочеться відзначити викладачів, які кожному студенту приділяли увагу, відповідали на одні ж і ті питання студентів, з єдиною метою,   щоб все ж таки ти все зрозумів. Дуже приємно, коли викладачам на тебе «не начхати».

Поради майбутнім студентам

Якщо ви самі готові закритися на 1-2 роки в кімнаті, перечитати безліч літератури, прикладів і задач, не простих, а які використовуються в розробці, то вперед! =)
В іншому випадку Комп`ютерна Академя ШАГ для вас. Вкладені вами  старання принесуть цінні плоди. Перевірено на собі! Тож, не вагайтесь!