Володимир Яремко

Не купити папірець, а набути знань!

Я програміст, спеціаліст у сфері програмування. На даний момент співпрацюю з іноземною компанією Exelsys, як Senior .NET Developer і керую офісом у Львові.

Чому ви обрали саме цю професію?

Ще зі школи я обрав для себе напрямок – комп’ютер, ще тоді я не уявляв що буду програ-містом. Ціль була, і після школи почалися пошуки. Коли я дізнався про Комп’ютерну Академію ШАГ, в мене не було сумнівів, що саме цей навчальний заклад мені потрібен. Коли я почав навчатися в академії на базовому курсі — мав можливість ознайомитися з трьома напрямками і це дуже корисно, тому що йшов в академію з ціллю стати системним адміністратором, а в процесі зрозумів що це не моє, а навпаки програмування мені сподобалося і вдавалося. Тому я став програмістом.

Ваші досягнення

Відразу після закінчення академії почав самостійно шукати роботу. Після розміщення ре-зюме в інтернеті, в мене появилося декілька запрошень, я мав два запрошення на роботу в різні напрямки С++ або C#.NET я обрав другий, і не пошкудував адже .NET зараз лідирує по об’ємах роботи, практично кожна фірма набирає спеціалістів на .NET. З того часу маю вже 4 роки досвіду, і зараз займаю посаду Senior .NET Developer і керую львівським офісом компанії Exelsys. Також являюся MCTS (Microsoft Certified Technology Specialist).

За останні чотири роки довелося бути учасником в приблизно 20-ох проектах різного обєму і теми. Зокрема останній проект на якому хочу зупинитися є найбільшим, розробка триває вже два роки і ще роботи заплановано на десять років – це ERP система онлайн. Особливістю цього проекту в тому, що вся клієнтська частина є на базі ExtJS JavaScript framework.

І ще інші комерційні проекти в якия я був учасником:

http://www.greatgames.com.cy/

http://www.hadjikyriakos.com.cy/

Приватний маленький проект, на якому вивчав технологію Flex:

http://expensesbase.com/ ,

http://vkontakte.ru/app1907108

Кумедні випадки

Кумедні випадки стаються часто — адже я працюю в сфері .NET, а це технологія Microsoft. Наприклад довелося поспілкуватися з службою підтримки Microsoft, цікаво спілкуватися з індусами в них кумедний акцент!

Навчання у Комп’ютерній Академії ШАГ

Навчальна програма академії є унікальною, 90% практики 10% теорії, це найефективніший спосіб навчання на мою думку. Всі предмети виключно відносяться до ІТ-галузі. Графік на-вчання є дуже зручним. Кваліфіковані викладачі. Ще одне, туди люди не йдуть купити папірець, а набути знань.

Поради майбутнім студентам

Порада одна – бажання. Перед тим як навчатися в академії, має появитися бажання набути знань і працювати з комп’ютером. Комп’ютерна освіта – це не престиж, а твоя подальша робота.