Воєвідка Володимир

Обрав навчання саме тут, бо тоді, як і зараз, я вважав, що немає достойної альтернативи

Воєвідка Володимир (Львів)

Зараз я працюю на позиції Front-End Developer в компанії Eleks. Займаюсь розробкою сайтів використовуючи HTML, CSS, JavaScript.

Чому вибрали саме цю професію?

Коли починав вчитись (ще в Малій Комп’ютерній Академії ШАГ), мені сподобалося як логічно все в програмуванні. Ти вивчаєш ту чи іншу мову і в роботі просто переводиш свої думки у зрозумілу комп’ютеру мову. По моєму, це надзвичайно просто. І саме це мені сподобалось.

Що вплинуло на вибір саме цього напрямку?

5 років свого навчання в Малій Комп’ютерній Академії ШАГ – це було наче спроба «чи мені сподобається?». Чи мені буде вдаватись програмування? Виявилось, що подобається, і навіть дуже непогано все вдається. Тому після закінчення Малої Комп’ютерної Академії пішов навчатись на напрям «Розробка програмного забезпечення».

Ваші досягнення у роботі

Зараз мені майже 21 рік і я маю вже 3 роки досвіду програмування. Проектів було багато: деякі короткі (як розробки сайтів-візиток), деякі довші. Наприклад зараз вже майже рік працюю над проект для однієї американської фінансової мережі — розробляємо внутрішній сайт моніторингу. Головне, що я засвоїв, це те, що закінчити навчання — це не головне. Навчання — це фундамент, і під час нього тобі дають навіть не знання, а швидше набір інструментів. Те, що ти знаєш про інструменти, вже є великим поштовхом. Адже в професії програміста, на мою думку, професіоналом є не той, хто знає все на зубок, а той, хто швидко вміє нагуглити те, що йому потрібно. Академія дає базові знання про широкий сегмент мов і фреймворків. Вже тільки знаючи таки назви, як MySQL чи WebRTC, ти можеш багато чого навчитися самостійно.

Як дізнались про Комп’ютерну Академію ШАГ?

Про ШАГ я дізнався від найкращого друга, який вчився на рік раніше за мене. Обрав навчання саме тут, бо тоді, як і зараз, я вважав, що немає достойної альтернативи. Це не просто курси, це — повноцінний комплекс предметів, які ти вивчаєш. Згодом навчаєшся всіх аспектів професії від фронтенду до баз данних, від С++ до .NET. Вивчаєш і отимуєш дуже широкий обсяг інформації.

Поради студентам Комп’ютерної Академії ШАГ?

Моя порада тим, хто вчиться на стаціонарі, або в Малій Академії, засвоюйте те, що дають викладачі, бо це не тільки знання — це вміння навчатися. З цим вмінням можна далі розвиватись. Тому, якщо щось сподобалося, навіть якийсь маленький курс, якась окрема мова, варто братися за неї глибше і далі самостійно розвиватися.

ССИЛКИ НА ПРОЕКТИ В ЯКИХ ПРИЙМАЛИ УЧАСТЬ

http://mvp.intermingl.com/ (ArtyGeek) починав проект як full stuck developer

http://mifa.com.ua/ (Freelance, k@liberd@ it майстерня) основу зробила it майстерня, я згодом розвивав проект як full stuck developer

http://skrynya.lviv.ua/ (k@liberd@ it майстерня) верстка

http://aera-ezra.info/ (k@liberd@ it майстерня) верстка

http://ihealthlogic.com/ (ArtyGeek) FrontEnd developer

http://www.healthkismet.com/ (ArtyGeek) верстка