Ярослав Ігнацевич

Майбутнім студентам я б порадив не вагатися, а просто приходити на навчання

Інженер-програміст компанії ТОВ “Реноме-Смарт, працюю на проекті для банківської системи.

Де ви навчались чи працювали до навчання в Академії?

Ярослав ІгнацевичДо Академії пішов навчатись за позитивними відгуками друзів та знайомих. На вибір професії вплинуло багато факторів, серед яких те, що професія програміста завжди була і буде однією з найактуальніших та найзатребуваніших на ринку праці, схильність до вирішення цікавих та важких задач та, звичайно, достойна оплата. Хоча на момент, коли прийшов час обирати спеціалізацію, я думав чи не піти мені на адміністрування. В офісі Академії мене переконали, що я більше маю хист до програмування. Я обрав даний напрям і ще ні разу про це не пожалкував.
Професія програміста мені подобається, перш за все, цікавими складними задачами, які потрібно вирішувати кожного дня. По друге, здебільшого у програмістів гнучкий робочий графік. Крім того, в даній професії необхідно постійно розвиватись та вчитись, що робить мислення більш широким та розширює світогляд.

Навчання в Компьютерній Академії ШАГ

Методика викладання в Академії кардинально відрізняється від методики звичайних ВУЗів. Набагато більше часу приділяється практичній складовій та індивідуальному підходу до навчання студентів. Викладачі компетентні, з великим практичним досвідом у сфері програмування. На парах найбільше сподобалось те, що викладач в однаковій мірі приділяє достатньо уваги всім студентам та приводить конкретні приклади з підходів програмування, що використовуються на реальних робочих системах.
До навчання в Академії я навчався в Національному університеті водного господарства і природокористування на факультеті прикладної математики.
Після вступу на навчання в ШАГ навчання у ВУЗі відійшло на другий план і більше часу я приділяв саме програмуванню та навчанню в Академії.
Саме Академія дала мені нову цікаву роботу та змінила спосіб мого мислення.

Як ви знайшли першу роботу за спеціальністю? Як проходила співбесіда, напишіть враження.

Моя теперішня робота знайшла мене прямо на заняттях в Академії. На перерві між парами завуч запропонувала мені пройти співбесіду на програміста в компанії “Реноме-Смарт”. На співбесіді були різні запитання — про навчання, попередній досвід, особисті якості, а також тести про основи Windows, Linux. Також довелося пройти здати великий тест на знання технології .NET, а саме мови програмування C#. Окрім теоретичних запитань, були невеликі практичні задачі. Код необхідно було написати на листку паперу. Після успішного проходження співбесіди мене взяли на стажування, а згодом і на роботу.

Поради майбутнім студентам

Майбутнім студентам я б порадив не вагатися, а просто приходити на навчання. Академія дає дуже хорошу теоретичну та практичну базу знань по вибраній спеціальності. Рівень викладання на порядок вищий, ніж у вищих навчальних закладах. Решта залежить від вас — ретельно вивчайте все до найменших нюансів, робіть багато практики, і цікава робота сама знайде вас.
Улюблені вирази (цитати).
Немає нічого неможливого.